7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Střídající Luděk Gál rozhodl v poslední minutě

0

Osová Bítýška nezvládla konec zápasu s Rozsochy a potřetí po sobě v domácím prostředí prohrála.

První poločas branka nepadla

Domácí chtěli odčinit nezdary z posledních utkání, když doma dvakrát prohráli, zato hosté, po ztrátě bodů z minulého kola, chtěli navázat na venkovní bilanci a přivést nějaký ten bod.
Utkání se hrálo na velice těžkém podmáčeném terénu, na kterém se těžce kombinovalo. V úvodu utkání byli lepší hosté, když se nejdříve hlavou netrefil kanonýr Bureš a poté ani z velkého vápna střílející Jiří Zítka. Domácí zahrozili Vařílkem, který se dostal za obranu, ale netrefil branku a jeho další hlavička také skončila mimo. Další šance se rodili ztěžka, neboť terén byl pro oba soupeře čím dál těžší, takže rozhodovala větší bojovnost.

Rozsochy zvládly lépe konec zápasu

Ve druhé půlce se obraz hry nezměnil, stále šlo o velice bojovné utkání. Hosté zahrozili z přímého kopu, ale kanonýra Bureše vychytal domácí brankář.
První branku vstřelili hosté, po rychlém brejku vedl míč Bureš, vymýchal dva obránce, vystřelil na brankáře, ten jeho střelu vyrazil jen před sebe a dobíhající Šafránek rozvlnil síť. 0:1
Hostům vedení vydrželo jen chvíli, už za šest minut po chybě v rozehrávce se do vápna dostal Navrátil a překonal gólmana hostí. 1:1
Začínalo se od začátku, domácí chvíli hosty zatlačili, ale Ti se z tlaku vymanili a několikrát nebezpečně zahrozili.
V 90 minutě, když už to vypadalo, že se budou body dělit, si na vápně zpracoval nádherný pas Gál, ve vzduchu si pohodil míč z levé nohy na pravou a nekompromisně zakončil k tyči. 1:2
Domácí se ještě v nastavení snažili, ale hosté už si výsledek tři body pohlídali.

SK Osová Bítýška
Pavel Machát: Další naprosto zbytečná ztráta bodů s hratelným soupeřem. S takovým počtem chyb v obraně i útoku se těžko vyhrává. Z mého pohledu remízový zápas kdy soupeř vstřelil šťastně gól v poslední minutě.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Děkuji hráčům za předvedený výkon, nechali na hřišti vše. Bojovnost a nasazení dnes rozhodovali.

J. Hršel [-] - T. Karmazín [-] , P. Jelínek [-] (69. M. Dupal [-] ) , P. Večeřa [-] - P. Antoš [-] , O. Zeman [-] , M. Navrátil [-] - O. Liška [-] , M. Vařílek [-] - P. Kališ [-] (75. J. Malý [-] ) , A. Trojan [-]

TJ Rozsochy
M. Střešnák [-] - P. Prášil [-] , E. Šibor [-] , J. Nebola [-] - T. Zítka [-] , J. Smolka [-] (58. L. Gál [-] ) , S. Padrtka [-] (77. O. Oláh [-] ) , M. Šafránek [-] , J. Zítka [-] , V. Ambrož [-] - P. Bureš [-] -

ŽK: 63. M. Navrátil .
Hráči zápasu: L. Gál .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - CHYTKA Zdeněk (N), PRÁŠIL Jiří (N).