12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Okresní derby lépe vyšlo Štěpánovu

28

Bohdalov se ve Štěpánově dostal do vedení, ale záhy o něj přišel a ve druhé půli na domácí nestačil.

Po půli nerozhodně

První poločas okresního derby přinesl především boj. Více na míči byli však přece jen domácí. První branka utkání však padla na druhé straně hřiště. Ve 29. minutě si na dlouhý míč naběhl rychlonohý Vojtěch Koukal a rozvlnil síť za Dingou - 0:1. Domácím se podařilo rychle srovnat. Na pravé straně se krásně uvolnil Pavel Karásek, našel Volodymyra Kovalchuka a ten mířil přesně - 1:1. Za tohoto stavu se také odcházelo do šaten.

Domácí po půli rozhodli

Domácí šli do vedení v 51. minutě hry, kdy si další asistenci připsal Karásek a Jana Chalupu překonal David Kintr - 2:1. V 70. minutě přidali domácí uklidňující trefu. Centr, koho jiného než Karáska, usměrnil do sítě Ondřej Hrubeš a domácí vedli o dvě branky - 3:1. Pavel Karásek korunoval svůj famózní výkon v 83. minutě, kdy si ke třem asistencím připsal i gól, který vstřelil po pohledné individuální akci - 4:1. Gólový účet zápasu uzavřel v 88. minutě Aleš Neuman, který korigoval na 4:2.

Štěpánov hraje v příštím kole v Lukách nad Jihlavou. Bohdalov hostí Moravské Budějovice.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalovští potvrdili, že se jim venku příliš nedaří, a to proto, že zejména na sobotní zápasy ještě nikdy neodjeli kompletní a díru v týmu tak musí zalepovat buď hráči béčka nebo dorostenci.