4. P. Lapeš , 69. P. Lapeš , 79. P. Horáček (p.) , 86. M. Paul
16

Tasovice po středeční výhře nad Lanžhotem porazily i Velkou Bíteš.

Domácí po půli vedli

Domácí dobře vstoupili do utkání, kdy po krásné akci středem hřiště vsítil branku už ve 4. minutě utkání Pavel Lapeš, který obešel gólmana Pelána a skóroval do prázdné brány - 1:0. Poté domácí zahazovali vytvořené šance a hosté hráli jen po vápno. Do kabin tak šli domácí s těsným jednobrankovým náskokem.

Domácí navyšovali vedení

Ve druhém poločase se hosté snažili o vyrovnání, ale výsledkem byla pouze jedna šance, kdy hostující hráč branku přestřelil. Domácí se v závěru nadechli k velkému náporu a po krásných akcích vstřelili pěkné branky. Nejprve se podruhé v zápase trefil v 69. minutě Lapeš, který do brána z voleje napálil odražený míč - 2:0. Na rozdíl tří branek zvýšil v 79. minutě z penalty Horáček, který potrestal faul na Paula - 3:0. Konečnou podobu výsledku dal v 86. minutě střídající Paul, který skóroval do prázdné svatyně po Ryglově přihrávce - 4:0. Závěr utkání byl plně v režii domácích, kteří tak zaslouženě vyhráli.

Tasovice jedou v dalším kole do Bzence. Velká Bíteš cestuje do Strání.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Na našem výkonu se projevilo středeční utkání, které nás stálo spoustu sil. Nemohli jsme se dostat do tempa a ve finální fázi jsme volili špatná řešení. Spokojeni můžeme být se závěrem utkání, kdy jsme vstřelili pěkné branky.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): První poločas od nás byl hrozný. Druhý nějaké měřítko snesl, ale dostali jsme branky. Hráli jsme úplně bez zájmu. To na téhle úrovni není možné.

J. Konvalina [-] - P. Lapeš [-] (71. M. Paul [-] ) , Z. Mička [-] , L. Hrazdílek [-] , M. Garčic [-] , R. Švarc [-] , P. Kirschner [-] (81. M. Rygl [-] ) , D. Odehnal [-] , J. Švejkar [-] (59. J. Landšperský [-] ) , P. Horáček [-] , M. Blahoudek [-]

M. Pelán [-] - R. Novotný [-] , V. Bárta [-] , J. Ondrák [-] (29. T. Loup [-] ) , F. Kuldan [-] - A. Merdita [-] , T. Mrňa [-] , R. Whittingham [-] - D. Pořízek [-] , M. Těšík [-] (77. F. Svoboda [-] ) , T. Sodomka [-]

ŽK: 83. M. Blahoudek - 36. F. Kuldan , 79. M. Pelán .
Hráči zápasu: P. Horáček , P. Lapeš .
Počet diváků: 225. Rozhodčí: NÁPRAVNÍK Jan - VONEŠ Jakub, MÜLLER Jiří.