Osová Bítýška potvrdila výhrou vedení v soutěži

20. M. Vařílek , 29. M. Vařílek , 37. J. Pohl , 53. S. Kubík (vl.) , 65. J. Pohl - 62. T. Novotný
34

Osová Bítýška potvrdila výhrou nad rezervou Nové Vsi vedení v soutěži.

Domácí v první půli třikrát skórovali

Domácí začali utkání tlakem, ale první dvě velké šance zlikvidoval výbornými zákroky golman Čížek. Ve dvacáté minutě už kapituloval. Po cetru J. Malého se trefil Vařílek. O 10 minut později akce jak přes kopírák Malý centruje Vařílek zakončuje 2:0. Poté si vybral slabší chvilku hostující brankář a Pohl navýšil vedení Bítýšky na 3:0.

Osová Bítýška kontrolovala druhý poločas

V úvodu druhého poločasu po nabídce Pohla vystřelil Klusák. Jeho ránu tečoval hostující hráč do vlastní sítě. Domácí poté prostřídali sestavu a Nová Ves si vytvořila několik šancí. První výborně vyrazil Řeháček nad branku. Druhá už se ujala. Na 4:1 snižoval Novotný. Bítýška dokázala ihned odpovědět. Vařílek trefil tyč, odražený míč si našel Pohl a ustanovil konečný výsledek na 5:1. V závěru si mladí hráči domácích vytvořili nějaké šance, ale branka už nepadla

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa: Z naší strany výborný výkon. Myslím, že jsme měli celý zápas pod kontrolou. Chtěl bych ocenit výkon našich dorostenců, kteří odehráli velmi dobře závěr zápasu.