1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

--

--

Rezerva Měřína se dostala po výhře do čela tabulky

25

Rezerva Měřína se dostala po výhře nad HHamry B do čela tabulky, kde přezimuje o skóre před Rožnou.

První poločas se skončil nerozhodně

Za nevlídného počasí odehrála dohrávku 1. kola III. třídy domácí rezerva Měřína a hostující Hamry B. První poločas byl plný nepřesností, ale přinesl 2 góly. Ve 20. minutě vyslal Urbánek průnikovou přihrávkou Kuřátka, který pasem přes celé vápno našel D. Vokurku a ten s přehledem proměnil. Následně domácí neproměnili 3 tutové šance, a tak přišel trest. Po rohovém kopu šel domácí brankář Sysel do souboje, míč mu z rukavic vypadl a Sláma doklepl vyrovnání do branky. Do konce poločasu měli hlavně domácí hráči více příležitostí skórovat, ale jejich pokusy nebyly razantní, nevešly se mezi tyče a nebo je zneškodnil Benc.

Domácí rozhodli ve druhém poločase

V druhém poločase se nejdůležitější okamžik odehrál v 72. minutě. D. Vokurka poslal po pravé lajně Kafku, ten poslal křižný pas do vápna, F. Sysel šel do souboje s hostujícím stoperem, míč propadl ke kapitánovi Necidovi, a ten poklidil míč Bencovi za záda. Následoval tlak Hamrů, které chtěly vyrovnat skóre na světelné tabuli. Nicméně po nepodařeném přímém volném kopu v 90. minutě se dostali domácí fotbalisté do brejku, P. Kolouch sklepl na půli hřiště Sýkorovi, ten poslal do ulice D. Vokurku. Sám před brankářem si D. Vokurka poradil a zvýšil na konečný stav 3:1.

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch: Jsem rád, že jsme protáhli vítěznou šňůru na 9 zápasů i přes ne úplně přesvědčivý výkon. Po prvních 4 zápasech jsme byli předposlední a nikdo nečekal, že teď tabulku budeme vést společně s Rožnou. Důležité je, že si parta sedla.. A proto také byla rozlučka tak výživná (smích). 18 letý D. Vokurka korunoval svůj dobrý výkon dvěma góly, a to si zaslouží vyzvednout.

P. Sysel [-] - V. Palík [-] , S. Vlach [-] (55. J. Kafka [-] ) , M. Hladík [-] , D. Hrůza [-] - O. Urbánek [-] (65. P. Kolouch [-] ) , M. Sýkora [-] , D. Vokurka [-] , J. Necid [-] - T. Kuřátko [-] (51. L. Vokurka [-] ) , J. Krčál [-] (46. F. Sysel [-] )