3.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

--

5

Cembrit mohl konečně představit nové hráče Lukáše Nápravníka a Vojtěcha Zednika. Tým narazil skutečně na kvalitního soupeře, ten je převyšoval větším důrazem v soubojích. Zajímavý duel za ideálního počasí sledovala početná divácká kulisa. Blíže k výhře vzhledem k brankovým příležitostem bylo Závodí.

L. Nápravník se trefil ze 14 metrů přesně k tyči

Úvod byl opatrnější, nikdo nechtěl udělat chybu. Ve 3. minutě po uličce Jr. Šebka zakončoval M. Ciprian, obrana zblokovala na roh. Ve 13. minutě po rohu promáchl v pokutovém území R. Beňo. Po chvíli Z. Nápravník vyslal dlouhý pas na Davida, jenž ve skluzu ze 4 metrů netrefil branku. Ve 30. minutě unikl v křídelním prostoru M. Ciprian, stopeři míč neodvrátili a Jar. Šebek u opačné tyče sám ze 2 metrů snadno 0:1. Po chvíli Vršecký byl dost v úhlu a brankář Červený zachránil. Ve 38. minutě kvalitní pas Šťastného našel L. Nápravníka, ale ten z 5 metrů netrefil opuštěnou branku. Ve 40. minutě po přečíslení si na šestnáctce zapletl D. Novotný míč pod nohama až se stal kořistí L. Nápravníka, jenž po kličce soupeři přesně umístil z 14 metrů k tyči 1:1. Před odchodem do kabin prošel záhadně centr M. Cipriána, Jar. Šebek s tím nepočítal a na poslední chvíli zblízka hlavou v gólové pozici minul branku.

Cembrit převahu nedokázal proměnit v branku

Po změně stran v 55. minutě po centru Z. Nápravníka hlavičkoval v malém vápně Helebrant mimo. Cembrit byl stále více na míči, brzdily ho jen nepřesné konečné přihrávky. V 63. minutě po kombinaci s Čížkem zakončoval z 6 metrů Landa, obránce zblokoval na roh. V 76. minutě nečekané střele Čížka z 35 metrů chyběly decimetry. Po chvíli po minele v obraně pokračoval Zednik za ztraceným míčem a přeloboval před šestnáctkou brankáře Hlavína a po dopadu na drn skončil míč mimo. V závěru při zakončení Z. Nápravníka se napnula pouze boční síť.

Nejlepší hráči Cembritu: L. Nápravník, Z. Nápravník, Landa

Nejlepší hráči Neumětel: Laštovička, M. Ciprian

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

Cembrit Beroun
P. Červený [-] - D. Novotný [-] , Z. Nápravník [-] , J. Landa [-] , F. Šťastný [-] , L. Helebrant [-] , R. Beňo [-] , L. Nápravník [-] (79. M. Beňo [-] ) , J. Malý [-] , V. Zedník [-] , L. David [-] (54. M. Čížek [-] )

SK Horymír Neumětely
K. Hlavín [-] - J. Plot [-] (77. V. Bláha [-] ) , K. Hejduk [-] , M. Ciprian [-] , J. Šebek [-] , E. Šuster [-] (70. M. Kocman [-] ) , M. Vršecký [-] , L. Tůma [-] , K. Ciprian [-] , J. Laštovička [-] , L. Konopásek [-]

ŽK: 9. V. Zedník , 44. L. David - 38. L. Konopásek , 51. J. Laštovička , 59. L. Tůma .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: BIDŠOVSKÝ Pavel - VODIČKA Ladislav, VEVERKA Zdeněk.