--

--

Bystřice dvakrát prohrávala o dva góly, přesto vydřela bod

0

Bystřice minule prohrála v Havlíčkově Brodě a nervozně se tak musí otáčet na týmy, které má v tabulce za sebou. Dnes jí čekal další Brod, tentokrát Uherský, který na jaře dvakrát doma vyhrál a dvakrát venku prohrál. Jeho postavení v tabulce je však od toho Havlíčkova odlišné..

Domácí dvakrát chybovali, hosté dvakrát trestali

Hosté přijeli s defenzivní taktikou a Bystřice sice byla častěji na míči, ovšem chyběla jí trpělivost. Navíc dvakrát chybovala. Nejprve po zbytečné rozehrávce a následném faulu po standardní situaci udeřil hlavičkující kapitán Marek David a poslal hosty ve 28. minutě do vedení – 0:1. Další zaváhání přišlo na pravé straně hřiště, následoval centr do vápna a nepokrytý Michael Pochylý zajistil slováckému celku dvoubrankový náskok. To běžela 37. minuta a toto skóre vydrželo až do poločasu.

Bystřice v přesilovce vyrovnala, na obě strany se trefil hostující Večeřa

Po pauze se Bystřice probrala a v 57. minutě  korigoval z přímého kopu Luboš Zbytovský -1:2. V divoké tříminutovce po hodině hry dali hosté dva góly a inkasovali červenou kartu. Nejprve Ondřej Večeřa z brejku zvýšil náskok už na 1:3, vzápětí byl za oplácení vyloučen jeho spoluhráč Richard David a dvě minuty nato se trefil opět Ondřej Večeřa, tentokrát však do vlastní sítě, když se snažil hasit standardní situaci – 2:3. To Bystřici nakoplo. V početní výhodě však už stačila pouze vyrovnat – po závaru se hlavou prosadil Miloš Prášil a dal výsledku v 75. minutě konečnou podobu 3:3

SK Bystřice nad Pernštejnem
Martin Maša, trenér Bystřice: V poločase za nepříznivého stavu bych samozřejmě bod bral, z celkového pohledu jsme ale měli na víc

O. Veselý [-] - M. Šponar [-] , T. Padrtka [-] (54. P. Blaha [-] ) , R. Sklenář [-] , M. Malý [-] (86. M. Mezník [-] ) , M. Prášil [-] , L. Zbytovský [-] , V. Mitáš [-] , O. Vícha [-] , J. Chocholáč [-] , F. Adamec [-]

ČSK Uherský Brod
Š. Kohoutek [-] - M. Vrága [-] , M. Pochylý [-] , M. Kúdela [-] , M. David [-] - R. Holík [-] , M. Pacl [-] , M. Mančík [-] (83. J. Michalec [-] ) , R. David [-] - O. Večeřa [-] (77. L. Nevařil [-] ) , L. Jaroněk [-] (70. V. Dolina [-] )

ŽK: 68. L. Jaroněk , 83. M. Mančík . ČK: 66. R. David .
Hráči zápasu: M. Prášil , J. Chocholáč - M. Vrága .
Místo: tráva. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Machač Lukáš - ŠULA Petr, JAHODA Jaroslav.