4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Rozsochy porazily nováčka rozdílem třídy

0

Rozsochy se pomalu a jistě rozjíždějí. Čtyřgólový příděl si odtud odvezl nováček soutěže z Věchnova.

Petr Bureš otevřel účet zápasu

Pouťové utkání přilákalo do ochozů slušnou návštěvu, 180 diváků. Zápas, ve kterém byli lepší domácí, začal tlakem Rozsoch. Šance hostů na nějaký ten bod z tohoto utkání držel brankář Filip Uhlíř. Ve 23. minutě však již byl na dorážku Petra Bureše krátký, 1:0. Do konce poločasu se Uhlíř ještě několikrát vyznamenal a zlikvidoval několik vyložených šancí domácích. Do kabin se tedy šlo za jednogólového vedení Rozsoch.

Domácí koncert ve druhém poločase

Začátek druhé půle začal ve stejném rytmu jako první poločas. Věchnov měl svoji největší šanci, kterou nejprve vychytal Juračka a následně byla hostům malá i prázdná branka. Po několika minutách po této šanci centroval Jaroslav Kalvoda a po jeho přihrávce přesně zamířil Pavel Kučera. Běžela 62. minuta a domácí Rozsochy tato branka uklidnila. Pohodu domácích demonstroval v 80. minutě Jiří Zítka, který dalekonosnou střelou nedal šanci brankáři Uhlířovi. Hřebíček do rakve poté zatloukl hostům Jaroslav Nebola, který natřikrát doraženou střelou stanovil konečné skóre na 4:0.

TJ Rozsochy
Bohumil Prášil, trenér Rozsoch: Zasloužené vítězství. Útočili jsme do plných. Na začátku druhé půle nás podržel brankář Juračka a po druhém gólu bylo utkání rozhodnuto. Chtěl bych vyzvednout náš kolektivní výkon.

TJ Věchnov
Jiří Jedlička, trenér Věchnova: Domácí nás kromě deseti minut na začátku druhé půle k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.

TJ Rozsochy
M. Juračka [-] - P. Kučera [-] (76. B. Pazdera [-] ) , P. Bureš [-] (84. M. Střešnák [-] ) , J. Smolka [-] (56. F. Cacek [-] ) , J. Kalvoda [-] , L. Andrejs [-] , V. Ambrož [-] (86. J. Nebola [-] ) , A. Bureš [-] , E. Šibor [-] , L. Gál [-] , J. Zítka [-]

TJ Věchnov
F. Uhlíř [-] - J. Pokorný [-] , J. Bílek [-] , J. Jedlička [-] , J. Vrbka [-] - P. Soudek [-] , R. Pivko [-] (80. D. Uhlíř [-] ) , V. Hulák [-] , T. Jelínek [-] - J. Smolík [-] (84. T. Bukáček [-] ) , O. Ostrýž [-] -

ŽK: 30. A. Bureš - 21. J. Pokorný , 60. J. Vrbka , 67. O. Ostrýž .
Místo: Rozsochy. Počet diváků: 180. Rozhodčí: DÍTĚ Radek - INVALD Lukáš, BENEŠ Jaroslav.