3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sedlice vezou z Bavorova všechny body! Brankou v závěru rozhodl Mikeš

26

Domácí tým z Bavorova chtěl získat ve třetím kole svoje první body po dvou prohrách s Chelčicemi a Husincem. Na svém hřišti přivítal v neděli tým ze Sedlic, které měly na svém kontě po jedné prohře a výhře.

Zápas začal pro domácí tým nejlépe jak mohl. Už v 1. minutě se totiž prosadil Matěj Polanský a poslal Bavorov do rychlého vedení. Hosty ale rychlý gól nesrazil a do poločasu dokázal tým vedený Miroslavem Petrášem vyrovnat. Ve 35. minutě se prosadil Martin Zíka a uzavřel skóre prvního poločasu na 1-1.

Druhý poločas dlouho nepřinášel žádnou gólovou akci a vypadalo to, že si týmy za remízu body rozdělí. V 87. minutě ale dokázaly Sedlice udeřit. Šestatřicetiletý Zdeněk Mikeš přidal gól na 2-1 a hosté tak otočili výsledek zápasu ve svůj prospěch. Nutno dodat, že zaslouženě.

Domácí tak po třetí porážce zůstávají spolu s Dražejovem bez bodu. Hosté naopak odčinili domácí zaváhání s Vacovem, připsali si tři body do tabulky a celkově jsou na šesti bodech.