24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Nová Ves loupila v Bystřici

14

Domácí měli v prvním poločase více šanci, ale po přestávce selhali v defenzivě a nepotvrdili body z Okříšek.

V prvním poločase branka nepadla

Už v prvním poločase se hrál zajímavý fotbal. Hosté měli míč pod kontrolou, ale šance přibývaly především na straně domácího celku. Dvě tutovky spálil Prášil a jednu i matador Holý. Hosté se také jednou dostali do zajímavé šance, ale skóre se neměnilo.

Hosté po přestávce rozhodli

Po přestávce se začali prosazovat hosté, kterým se v koncovce dařilo více. V 65. minutě trefil Svoboda při odkopu Ptáčka, jeho první střelu Pečinka vyrazil, druhá skončila na tyči, ale třetí už skončila pod břevnem - 0:1. Za další tři minuty zatáhl po levém křídle míč Starý a přesným centrem oslovil Ptáčka, ten se nemýlil - 0:2. V samotném závěru si ještě na hranici velkého vápna připravil míč Starý a technickou střelou k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci - 0:3.

SK Bystřice nad Pernštejnem
Pavel Procházka (trenér): Hosté měli v prvním poločase herně navrch, ale šance jsme měli především my. Po slepených brankách hosté hráli chytře, ale i tak jsme měli šance. Ty jsme však zahodili. Podali jsme asi náš nejlepší jarní výkon, ale nepodpořili jsme jej vstřelenými brankami.

F. Pečinka [-] - Š. Buršík [-] , M. Svoboda [-] , R. Chudoba [-] (46. M. Punčochář [-] ) , M. Straka [-] (46. T. Padrtka [-] ) , M. Prášil [-] , K. Vařejka [-] , Z. Sklenář [-] , Z. Černý [-] , M. Hofmann [-] , J. Holý [-]