25.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Pátá, aneb Junior rozdrtil Spartak

23

Nedělní část pětadvacátého kola krajského přeboru nabídla utkání ve Strakonicích, kam zamířily Trhové Sviny.

Převaha domácích za tři body

Domácím hráčům vyšlo nedělní utkání na jedničku a plán Strakonic začal naplňovat jako první ve 13. minutě Tom Bílý, který otevřel gólový účet zápasu. Na rychlonohého útočníka navázal po půl hodině taký druhým střelec Junioru, Karel Krejčí. Divácká kulisa se nemohla nabažit domácího fotbalu a ve 39. minutě definitivně rozhodl o osudu utkání Tom Bílý, který překonal brankáře Vrábka podruhé v utkání.

Druhý poločas pokračoval v stejných kolejí a Spartak se nezmohl na protihru. Tento fakt navíc umocnila i 51. minuta, kdy čtvrtou branku domácích přidal kapitán Tomáš Zahrádka. Domácí fanoušci volali po páté brance a jejich volání bylo vyslyšeno v 79. minutě, kdy si druhý gól v utkání připsal také Karel Krejčí.

Junior tak nakonec zvítězil na domácí půdě 5:0 a nedal Spartaku z Trhových Svinů šanci na jakýkoliv bodový zisk.

FK Junior Strakonice
Přemysl Šroub - trenér: Sehráli jsme asi nejlepší domácí zápas v sezóně. Výhra 5:0 hovoří za vše. Ještě plno našich šancí zůstalo nevyužitých. Nastřelili jsme břevno, tyč a tak mohlo být naše vítězství ještě výraznější. Hosté za celý zápas neměly vyloženou šanci a tak jsme si připsali i první nulu v sezóně. Za poslední tři zápasy jsme nastříleli 13 gólů a je vidět na všech hráčích jak je baví vyhrávat. Konec sezóny si můžeme užívat. Chválím za přístup celý tým. Všechny góly byly po krásných akcích a hlavní pro nás jsou i pozitivní ohlasy po zápase od našich fanoušků.

L. Lízal [-] - S. Legdan [-] , D. Míčka [-] (67. J. Máška [-] ) , L. Fajtl [-] , K. Krejčí [-] , B. Kubeš [-] , T. Bílý [-] (79. J. Váchal [-] ) , R. Zahrádka [-] , L. Pomej [-] , J. Smola [-] , T. Prajzler [-] (71. M. Štöger [-] )