23.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Tatran si zahrával, ale opět mu vyšel první poločas

29

Zápas pro nás okomentovali hráči obou celků.

FK Tatran Prachatice
David Kováč (hráč): Tento zápas byl úplně stejný, jako ten minulý týden. Opět jsme prvních 20 minut mohli dát 3 góly a dohrávat zápas s klidným svědomím. Bohužel nás to takhle asi nebaví a rádi hrajeme pod nátlakem. Jak jsem psal, prvních 20 minut jsme hráli dobře a měli šance. Poté nám trochu soupeř ukázal, že to nebude tak snadné jak jsme si mysleli. Šli do rychlých protiútoků, ze kterých naštěstí nic nebylo. Hrozili i ze standardních situaci, které jsme jim jednu po druhé lacině darovaly. V druhé půli se nám podařilo konečně dát góla, po krásně koplé standardní situace Babkou, kdy Kuba Rauscher zakončoval hlavou. Pojistku potom přidal Kasa dorážkou do prázdné brány.

TJ Slavoj Hrdějovice
Ondřej Lipold: Začátek zápasu očekávatelný, domácí kontrolovali hru a nepříjemnými přihrávkami větrali obranu hostí, která odolávala hlavně díky nepřesnostem v koncovce domácích. Naopak Hrdějovice byly dopředu nulový. Po změně stran to byl podobný obrázek jako v prvním poločase a domácí se prosadili až po standardce, když útočník hlavičkoval sám z malého vápna. Hosté to více otevřeli, dokázali si něco málo vypracovat, akorát na gól to bylo málo a domácí tak mohli přidat druhý zásah z protiútoku.

L. Coufal [-] - K. Wagner [-] (58. T. Kovář [-] ) , T. Balica [-] (58. I. Horák [-] ) , J. Pravda [-] , D. Kováč [-] , A. Kasík [-] (81. A. Hodina [-] ) , J. Rauscher [-] (58. A. Srch [-] ) , M. Babka [-] (88. P. Bajčík [-] ) , P. Řezník [-] , J. Rauscher [-] , J. Luňáček [-]

L. Nechvátal [-] - O. Lipold [-] (77. T. Jilek [-] ) , F. Záveský [-] , M. Ridvan [-] (58. J. Melichar [-] ) , M. Studnička [-] (82. J. Melichar [-] ) , L. Peiger [-] , L. Kaisler [-] , P. Kukačka [-] , P. Nedvěd [-] (68. P. Šíp [-] ) , R. Zemek [-] , P. Voráček [-]

ŽK: 38. M. Babka , 66. J. Rauscher , 70. A. Kasík , 71. J. Luňáček - 57. L. Peiger .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOLLÁRIK Vojtěch - ONDŘEJ Adam, ŤUPA Michal.