22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Studenec doma vydřel důležitou výhru nad Jaroměřicemi

60. K. Mrňa
17

Fotbalisté Studence dokázali zvítězit ve druhém zápase po sobě na domácí půdě s Jaroměřicemi a udělali důležitý krok k záchraně

V první půli branka nepadla

Začátek utkání byl velice opatrný a hrál se pouze ve vlažném tempu. První střelecký pokus měli hosté, Milchevych zaběhl po levé straně, dostal se až k brankové čáře, kde obehrál dva domácí hráče, ale jeho střelecký pokus Chalupa vyrazil. Ve 24. minutě přišla Horkého střela z 25-ti metrů, ale Chalupa vyrazil nad bránu. Ve 30. minutě Holoubek rozehrál trestný kop z 30-ti metrů, ale jeho přihrávku nikdo nečekal. Za celý první poločas domácí nevystřelili na soupeřovu bránu, ba dokonce se nedostali ani do šestnáctky soupeře.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Ve 46. minutě domácí Kryštof centroval z pravé strany, ale Strnad z dobré pozice malého vápna přestřelil. V 51. minutě opět domácí Strand zahrál roh, ale Holoubkovu hlavičku Kašparides vyrazil mimo nebezpečí. V 60. minutě po faulu na Strnada domácí Komárek rozehrával trestný kop z hranice velkého vápna (1m od brankové čáry). Přetažený míč se dostal ke Karlu Mrňovi, jehož střelu tečoval soupeř a hostující síť se rozvlnila - 1:0. V 63. minutě další roh kopal Strnad a opět přetažený míč posunul Holoubek na Mrně, ale Mrňa přepálil branku soupeře. V 76. minutě přišel další roh domácích, ale Holoubkova hlavička mířila od země na břevno a následně přes branku hosti. Domácí tak za dobrý výkon ve druhém poločase zaslouženě zvítězili.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Kalay Tomáš, hráč: Zkušenosti a bojovný výkon domácích vyústil v gól, který jsme si dali v 60.minutě, kdy nás tento moment stál další body.