22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

V Třebíči byly vidět gólové hody , FŠ Třebíč B vyšla proti Rapoticím B vítězně

3. J. Eliáš , 15. M. Hobza , 26. J. Eliáš , 27. M. Hobza , 28. J. Eliáš , 31. M. Hobza , 55. R. Fišer , 60. M. Hobza , 67. Š. Slabý - 13. P. Tesař , 51. M. Šmarda , 71. M. Šmarda (p.) , 82. M. Šmarda
17

Souboje dvou rezervních týmů si FŠ Třebíč s chutí zastřílela, když porazila Rapotice 9:4. Za domácí se čtyřikrát trefil Marek Hobza a třetí hattrick po sobě zaznamenal hostující Michal Šmarda

Domácí rozhodli již v první půli

FŠ  Třebíč B přivítala na svém hřišti rezervní tým Rapotic. Za domácí celek nastoupilo několik hráčů z prvního týmu, což také bylo na hře znát. Diváci kteří na zápas dorazili se určitě nenudili. První branka padla již ve 3.minutě, o kterou se postaral Jiří Eliáš -1:0. Ve 13. minutě se ještě hostům podařilo vyrovnat Petrem Tesařem na 1:1, ale poté se do konce poločasu prosazovali pouze domácí borci. Postupně se gólově na střídačku prosazovali pouze dva hráči, a to Marek Hobza a Jiří Eliáš, kteří tak do poločasu zaznamenali hattrick. Po prvním poločase tak bylo prakticky o vítězi zápasu rozhodnuto, a až možná pro hosty to bylo příliš kruté skóre. Několik gólovek hostů totiž dokázal bravurně zneškodnit Ondřej Fiala,  jinak by skóre prvního poločasu nebylo tak jednoznačné.

Kanonáda pokračovala i po pauze

Do druhého poločasu tak mohli domácí provést několik změn. Jako první se ve druhém poločase prosadili hosté, když se v 51. minutě trefil jejich kanonýr Michal Šmarda -6:2. Domácí celek se ale nenechal zahanbit a v 55. minutě Radim Fišer vrátil domácím pohodlný náskok -7:2. V 60. minutě dokázal přidat svůj čtvrtý gól Marek Hobza -8:2. Když se v 67. minutě prosadil Šimon Slabý, který zvyšoval na děsivých 9:2, domácí fanoušci jistě očekávali, že padne ještě branka, která by obsahovala dvoumístnou cifru. Vytoužené desítky se však domácí nedočkali. Naopak, sami dvakrát inkasovali, když na konečných 9:4 upravoval hostující střelec Michal Šmarda, pro kterého to byl tak třetí hattrick v zápase po sobě.

SK Fotbalová škola Třebíč B
Růžička Michal, vedoucí: Výborný zápas. Kluci co nastoupili z Áčka ukázali, jaký je rozdíl mezi soutěžemi. Po poločas jsme si řekli, aby si všichni zahráli, tak jsem řekl, že Kiwi a já půjdeme dolů ze hřiště, aby to bylo spravedlivé… Škoda, že jsme nedali desítku, ale bohužel už všichni hráli na Elviho, aby dal gól a potom to tak vypadalo.

O. Fiala [-] - O. Kühweg [-] (60. E. Zykollari [-] ) , L. Raitmajer [-] (60. Š. Slabý [-] ) , P. Saitl [-] , R. Havelka [-] - J. Eliáš [-] (46. M. Lokaj [-] ) , T. Krajčo [-] (46. V. Kopuletý [-] ) , M. Minář [-] , T. Zacha [-] (46. R. Fišer [-] ) , T. Bulička [-] - M. Hobza [-] -