9.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Výhru Krchleb v Kostelní Lhotě trefil ve druhé půli Košvanec

0

V devátém kole nestačilo béčko Kostelní Lhoty na Krchleby a po prohře 2:3 kleslo v tabulce na dvanáctou pozici za tým Chrástu, který vyhrál ve Dvorech. Krchleby jsou po výhře stále na desátém místě tabulky, nicméně drží si těsný kontakt s týmy před sebou.

V první půli zaujal trestný kop Hůlky

Krchleby vedly v Kostelní Lhotě už od osmé minuty, kdy Martin Buk kapituloval z kopačky Jaroslava Krále. Dvě minuty poté ale hosté udělali první chybu, když jim propadl míč a po střele Radka Finka lovil míč ze své brány i Jiří Maruška. Ten si deset minut poté vybral hodně slabou chvilku, když podběhnul balón a Tomáš Pokorný pohodlně poslal Kostelní Lhotu do vedení. Ve 35. minutě byl ale stav znovu nerozhodný. K trestnému kopu se postavil Radek Hůlka a jeho povedená střela našla přesný cíl.

Během deseti minut rozhodl Košvanec

Krchleby byly o něco lepším týmem a na začátku druhého poločasu rozhodly o své výhře. Konkrétně Jakub Košvanec poslal na bránu Kostelní Lhoty střelu z velkého vápna, která propadla brankáři pod tělem. V tu chvíli byly Krchleby na koni a měly i další šance. Do konce zápasu se musely klepat o výsledek. Zvláště pak v 89. minutě, kdy se ke střele z malého vápna dostal domácí hráč, jenže hlavičkoval těsně vedle Maruškovi brány.   Kostelní Lhota se nedokázala prosadit ani v nastaveném čase, a tak si všechny body za těsnou výhru odvezly Krchleby.

SK Kostelní Lhota B
Martin Szikora (trenér): „Celkově nás soupeř přehrál a byl ve všem rychlejší. Nevím, jak můžou být na tom tak, jak na tom jsou. Nechci to rozpitvávat.“

TJ Sokol Krchleby
Lukáš Pulda (obránce): „Nejprve jsme soupeře nechali vyrovnat, pak dokonce vedl a my jsme doháněli, no a nakonec vstřelili vedoucí gól. Hubený náskok jsme dokázali ubránit a myslím, že je to zasloužená výhra. Byli jsme lepším týmem. Je ale fakt, že minutu před koncem jsme měli kliku, když soupeř z malého vápna hlavičkoval vedle.“

M. Buk [-] - J. Čábelka [-] , P. Holešovský [-] - M. Janoušek [-] (46. V. Fink [-] ) , M. Šendera [-] - L. Bláha [-] - R. Fink [-] , J. Barták [-] , M. Ostřížek [-] (46. T. Drobný [-] ) , M. Sládek [-] (75. M. Drobný [-] ) , T. Pokorný [-]

J. Maruška [-] - J. Král [-] , R. Hůlka [-] , P. Perez [-] , J. Košvanec [-] , M. Jokl [-] , J. Kubík [-] , J. Voborník [-] , L. Pulda [-] (83. Z. Drahokoupil [-] ) , J. Valiček [-] , P. Patáčik [-]

ŽK: 25. M. Janoušek , 60. J. Barták - 27. J. Král , 50. M. Jokl , 57. J. Košvanec , 76. J. Kubík .
Hráči zápasu: R. Hůlka .
Místo: Kostelní Lhota. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Pažout Jan - POULA Miloslav (N), CSOKA Josef (N).