7.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Výhru Bobnic trefil František Červinka

0

Bobnicícm se (především doma) daří a Krchleby se trápí. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Krchleby prohrály už třetí utkání po sobě. Po výsledcích 0:4, 0:5 si tentokrát připsali prohru 0:1. Zápas v Bobnicích rozhodl v 72. minutě František Červinka. Ten nastoupil za Bobnice letos poprvé a trenér ho postavil na pozici stopera. Ve druhém poločase ho ale vyměnil za Tomáše Zikmunda, který hrál původně v útoku, a Červinka rozhodl.

Bobnice/Dvory
Tomáš Hurych (kapitán): „Bylo to bojovné utkání z obou stran. Zdálo se, že kdo dá první gól, tak vyhraje. A to se nakonec potvrdilo. Naštěstí se to povedlo nám. Soupeř pak měl pár náznaků na vyrovnaní, ale už jsme to udrželi. Myslím, že se zápas divákům musel líbit.“

TJ Sokol Krchleby
Lukáš Pulda (obránce): „První poločas to bylo vyrovnané. Soupeř nic neměl a naopak my mohli vést po šanci Kubíka. Pak jsme měli více ze hry a druhý poločas hráli odzadu. Bohužel se nám nedaří v útoku a nedáme ani blbej gól. Už to trvá tři zápasy. Soupeř pak měl první vážnou šanci a rozhodl utkání.“

T. Hurych [-] - L. Řehák [-] (46. D. Dvořák [-] ) , J. Kovařík [-] , J. Urbánek [-] , T. Zikmund [-] , P. Glas [-] , P. Červinka [-] , F. Červinka [-] , V. Šťastný [-] , M. Kordík [-] , M. Douša [-]

J. Maruška [-] - J. Král [-] , P. Bílý [-] (65. J. Baloun [-] ) , J. Voborník [-] , J. Valiček [-] , J. Košvanec [-] (24. P. Zdobinský [-] ) , R. Hůlka [-] , J. Kubík [-] , M. Jokl [-] , L. Pulda [-] , P. Patáčik [-]

ŽK: 50. R. Hůlka , 80. P. Zdobinský .
Hráči zápasu: F. Červinka .
Místo: Bobnice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Houžvička Jiří - BEDNÁŘ Pavel (N), CSOKA Josef (N).