15.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Šest branek bylo k vidění v Blovicích

88. P. Malý , 93. V. Šeba - 2. M. Jílek (vl.) , 21. M. Škyrta , 39. D. Fiala , 80. Z. Adamec
0

Blovice ve smolném utkání podlehly Kasejovicím a přišly o dva hráče, kteří museli do nemocnice

První poločas načal vlastní gól Blovic z druhé minuty

Blovice doma přivítaly silné Kasejovice, které se dojely na horkou půdu poprat o body. Začátek utkání ovlivnila druhá minuta, když si nešťastně srazil míč domácí hráč Miroslav Jílek do vlastní brány 0:1 a hosté tak měli klidnější vstup do utkání, což se projevovalo i na dalším průběhu zápasu, kdy byly Kasejovice lepším týmem a ve 21. minutě přidaly další gól, o který se zasloužil Martin Škyrta a zvýšil skóre zápasu na 0:2. Do konce prvního poločasu se hosté trefili ještě jednou a to zásluhou Davida Fialy 0:3. Během první půle se něšťastně zranili dva hráči domácích Blovic a museli dvakrát nuceně střídat. Oba hráčili byli odvezeni do nemocnice, jeden se zlomenou rukou a druhý s otřesem mozku. Pro domácí to byl velmi smolný poločas.

Blovice začaly aktivněji, ale s výsledkem už toho moc udělat nedokázaly

Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji a postupem času se dostávali více do hry. Několik šancí bylo k vidění na obou stranách, ale žádná nebyla tak výrazná, aby vážněji ohrozili bránu. Až do 80. minuty, kdy se ke slovu znovu přihlásili hosté a zásluhou Zbyňka Adamce navýšili na 0:4. Domácí nic nevypustili a dokázali si vytvořit ještě několik příležitostí. V 88. minutě se poprvé dočkali, když se trefil Petr Malý 1:4. A v nastaveném čase v 93. minutě kosmeticky upravil na 2:4 Václav Šeba. Kasejovice si zaslouženě odváží všechny body ze hřiště v Blovic.

TJ Sokol Blovice
Ladislav Štětina: „První půlku byly Kasejovice lepším týmem a zaslouženě první poločas vyhrály. My jsme byli ale ve druhém poločase lepší, s výsledkem jsme ale už nic udělat nedokázali“

J. Šabata [-] - V. Davídek [-] (32. P. Malý [-] ) , M. Jílek [-] , J. Diviš [-] , T. Nekola [-] (39. R. Šabata [-] ) , V. Šeba [-] , Š. Merhaut [-] , K. Hajský [-] , M. Štětina [-] (36. J. Veselovský [-] ) , J. Stegmuller [-] , T. Zelený [-]

TJ Sokol Kasejovice
M. Svoboda [-] - M. Škyrta [-] , D. Fiala [-] (82. K. Horal [-] ) , J. Kopáček [-] (79. P. Schwarz [-] ) , J. Mašek [-] , M. Chára [-] - M. Fiala [-] , V. Drnek [-] - Z. Adamec [-] (85. V. Jakubčík [-] ) , P. Pružinec [-] - S. Krejčík [-]

ŽK: 73. J. Kopáček , 76. V. Drnek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Lažánek Karel - AGAPKIN Mykhaylo (N), VODIČKA Jaroslav (N).