Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A

Celostátní článek

Hisense naděluje televizi jednomu z Hráčů kola! Hlasujte v sestavách kola pro vaše favority

19.05.2024 15:51 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová smart TV Hisense z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc březen a duben? Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem blížícího se ME ve fotbale – UEFA EURO 2024.

Rozhovor

Když nedáš gól, tak nemůžeš vyhrát, řiká hráč kola Petr Kolda

Jihočeský České Budějovice 17.05.2024 22:37 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

16.05.2024 08:57 105

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Za záchranou fanouška spěchal vrtulník, jinde došlo k inzultaci sudího

15.05.2024 11:20 1

O víkendu byly předčasně ukončeny dva zápasy, každý z jiného důvodu...

NEJ VÍKENDU: Z osmnácti zápasů nezískali při skóre 12:145 ani bod. K vidění byl obrat z 5:1 na 5:8!

15.05.2024 08:53 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Tipovačka na další kolo otevřena! Tak zkuste štěstí i vy!

15.05.2024 08:09 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Brankářská legenda Tomáš Grigar se pomalu loučí s Teplicemi.

15.05.2024 08:07 0

V dresu Teplic odchytal skoro 400 soutěžních zápasů. Z toho ve 119 z nich za jeho záda nepustil jediný gól. Ve 41 letech se s klubem loučí legenda.

TOP FOTKY TÝDNE: Stříkeeeeej!

14.05.2024 20:23 0

Uplynulý víkend byl plný oslav. A i přes to, že šáňo teklo proudem, došlo i na pár vyhrocených situací a také úrazů.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

13.05.2024 22:37 0

22. kolo se neslo ve znamení gólových hodů (celkem padlo 38 branek), které pochopitelně předurčuje k výběru spíše ofenzivních hráčů, jenž své defenzivní kolegy zanechali v takovém stínu, že najít jich dostatečný počet bylo skoro nemožné. Vyhrát ale nakonec může i nyní kterýkoliv z hráčů ve výběru, záležet bude znovu na vás, nakolik své favority podpoříte. Hlasujte až do středečního poledne!

Vložte na pár kliknutí k zápasu fotky nebo reportáž!

12.05.2024 23:01 0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, sestřihy z youtube nebo reportáže, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! A nezapomeňte, že můžete ohodnotit i výkony rozhodčího či jednotlivých hráčů.

Reportáž

Rezerva Týna nasázela Lipí deset branek, rozhodla první půle

Nedělní souboj mezi béčkem Týna a Lipí nabídl festival krásných gólů i šancí. Domácí nasměrovalo k výhře šest branek v první půli o které se postarali Klein, Gondek, Beránek, Podhradský a dvakrát Tomka. Hosté sice zkraje druhého dějství po brance Fejéra snížili, ale rozjetí domácí se trefili vzápětí znovu Gondekem. Další branky pak přidal Hudeček, opět Gondek z penalty, který zkompletoval hattrick a desátou branku vstřelil Podhradský.

Reportáž

Rezerva Lišova přejela doma Chrášťany

Další nedělní zápas 22. kola III. třídy mezi béčkem Lišova a Chrášťany měl jednoznačný průběh. Domácí dvěma slepenými brankami v rozmezí pěti minut odskočili na rozdíl dvou branek, po pauze svůj náskok ještě zvětšili. Čestnou branku hostí vstřelil Lukáš Dlouhý, Chrášťany si tak z Lišova odvezly porážku 1:5. Lišov B je tak v tabulce momentálně čtvrtý, Chrášťany jsou předposlední.

Reportáž

Rezerva Čtyráku smetla devíti góly béčko Mladého

Fotbalisté B-týmu Čtyř Dvorů zvítězili v 22. kole III. třídy nad rezervou Mladého vysoko 9:1. Tři branky si připsal Tomáš Kučera, dvakrát se prosadili jeho spoluhráči Dominik Trča a Matouš Hrubec a jednou David Vančura. Za hosty pouze snižoval Andreas Kolář. Čtyrák tak opět najel na vítěznou vlnu a v tabulce mu patří páté místo. Mladé je desáté.

Reportáž

Úsilné doma ztratilo body s Kameňákem, góly nepadly

V utkání 22. kola III. třídy zavítalo béčko Kamenného Újezdu na půdu Úsilného a výsledek asi dopadl podle postavení v tabulce obou týmů. Domácí byli na svém pažitu v první půli aktivnějším týmem, a přestože domácí ve druhé polovině výrazně přidali, góly nepadaly. Úsilné tak nenavázalo na předchozí dvě výhry, rezerva Kameňáku nepotvrdila domácí výhru s Boršovem.

Reportáž

Nové Hrady prohrály podruhé za sebou, doma podlehly Bavorovicím

Bavorovice zavítaly ve 22. kole III. třídy do Nových Hradů, kde chtěly navázat na domácí výhru a získat další venkovní body, což se jim nakonec podařilo. Na konci prvního poločasu se prosadil Martin Růžička. Ke konci druhé půle navýšil vedení hostů Miroslav Kadlec. Domácí tým se na zdramatizování výsledku už nezmohl a prohrál na domácím hřišti podruhé v řadě.

Reportáž

Mokré dál válí, proti béčku Boršova natáhlo sérii výher

Fotbalisté Mokrého zvítězili ve 22. kole III. třídy na hřišti Boršova 3:0, v tabulce opět přeskočili Bavorovice a posunuli se na druhé místo. Ve druhém poločase jednou skóroval Tomáš Alexa, krátce po jeho prvním gólu se prosadil také Martin Melicher a chvíli na to stvrdil výhru Patrik Dvořák. Mokré naplno bodovalo posedmé v řadě, s Boršovem si poradilo i ve druhém vzájemném zápase této sezony. Domácí opět a prohráli jsou stále na posledním místě.

Reportáž

Fotbalisté Dívčic ve 22. kole III. třídy porazili Nové Hodějovice na jejich hřišti 6:0 a pokračují ve skvělých jarních výkonech. Hosté vstoupili do utkání dobře, hned v 11. minutě otevřel skóre Špinar. Do poločasu se trefil ještě Hezoučký a opět Špinar. Dívčičtí pokračovali v excelentním představení i po změně stran, kdy se třikrát trefil Martin Špinar. Hosté tak opět naplno bodovali a jsou stále v čele tabulky, hodějovický celek naopak prohrál potřetí z posledních pěti utkání a patří mu osmá příčka.

Rozhovor

Na další koníčky není moc čas, říká hráč kola Jakub Brousek

Jihočeský České Budějovice 10.05.2024 22:30 0

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

09.05.2024 11:07 105

HVĚZDY V PRALESE: Moderátor Michal Hrdlička se blýskl hattrickem, Černý neudržel nervy

08.05.2024 17:59 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

NEJ VÍKENDU: Debakly tentokrát stály za to! Padly dvacetigólové hranice

08.05.2024 17:08 0

Tipovat můžete úplně v každé soutěži. Tak ukažte svůj odhad i vy!

08.05.2024 16:44 0

TOP FOTKY TÝDNE: Fotbal #jekruty

07.05.2024 20:39 0

Ti fanoušci! Ještě že je máme. Ovšem čím dál víc to vypadá, že se místo fotbalu chodí koukat na věčně debatující hráče s rozhodčími... Ale i to k tomu fotbalu patří.

V krátkém sledu se nedohrály dva zápasy kvůli vážným zraněním hráčů

07.05.2024 13:54 0

Bohužel, i takové věci fotbal přináší - zranění hráčů.

06.05.2024 23:31 0

Ve 21. kole byla vybrána ideální sestava a vy máte možnost rozhodnout o nejlepším hráči. Pokud jste někoho viděli na hřišti a líbil se vám, nebo jste fanouškem, tak neváhejte a hlasujte pro něho. Hlasování bude ukončeno ve středu ve 12:00 hod a poté bude s nejlepším hráčem rozhovor na našich stránkách. Váš hlas může právě rozhodnout o nejlepším hráči kola!

Reportáž

Divočina v Lipí! Lišov po devítigólové přestřelce přemohl domácí tým

Gólově nejbohatší zápas 21. kola III. třídy se nakonec odehrál v Lipí. Domácí tým po divokém průběhu podlehl béčku Lišova 4:5. Hattrickem se blýskl hostující Alexandr Jeroušek, který v 63. minutě rozhodl o tom, že si všechny body odvezou hosté. Lipí tak nenavázalo na venkovní výhru a kleslo na sedmou příčku. Rezerva Lišova si upevnila čtvrté místo.

Reportáž

Souboj rezerv jednoznačně ovládla ta kameňácká

Fotbalisté Boršova "B" ve 21. kole utrpěli od rezervy Kamenného Újezdu debakl 0:5 a ani v sedmém jarním zápase nevyhráli. V prvním poločase se poprvé trefil Viktor Kotalík, na kterého v 77. minutě navázal Pavlo Kuryliuk. Poté Kotalík zkompletoval hattrick a Jiří Komberec přidal pátou branku těsně před koncem mače. Rezerva Kameňáku zvítězila na jaře potřetí a Boršovu v tabulce odskočila na osm bodů.

Reportáž

Nové Hrady uspěly potřetí v řadě, Mladému nadělily čtyřku

Fotbalisté Nových Hradů v utkání 21. kola III. třídy zvítězili na půdě rezervy Mladého 4:1. Hosty poslal do vedení Marek Hrbáček. Po poločase navýšil vedení hostů Jakub Brousek. Domácí pak sice snížili, poté už se ovšem střelecky prosazovali pouze hosté – postupně skóroval Jakub Brousek a výsledek uzavřel Jakub Bláha. Novohradské mužstvo tak na jaře naplno bodovalo potřetí v řadě, naopak rezerva Mladého opět padla.

Reportáž

Fotbalisté Mokrého si doma poradili s rezervou Čtyř Dvorů v poměru 3:1 a jejich jarní neporazitelnost pokračuje. Domácí posadil na koně Ondřej Fošum v první půli. Po změně stran vyrovnal Jindřich Čejka. Po hodině hry vrátil vedení domácím druhou brankou Ondřej Fošum. Výhru Mokrého pečetil těsně před koncem utkání Petr Alexa. Hosté tak nenavázali na vysokou výhru z minulého kola.

Reportáž

Chrášťany nedaly doma gól Úsilnému a prohrály podruhé na domácí půdě

Fotbalisté Chrášťan v duelu 21. kola III. třídy podlehli Úsilnému 0:2. Odpolední zápas rozhodla branka, o kterou se krátce před koncem prvního poločasu postaral hostující záložník Jakub Čada. Chrášťany ve druhé půli srovnat nedokázaly, naopak po hodině hry inkasovaly z kopačky Michala Tótha a prohrály na domácí půdě podruhé za sebou. Celek z Voselna naopak navázal na výhru nad Boršovem a raduje se ze druhého vítězství v řadě.

Reportáž

Fotbalisté Dívčic ve 21. kole III. třídy porazili rezervu Týna 4:1 a posunuli se zpět na první místo tabulky. V první půli otevřel skóre střetnutí domácí Martin Špinar a druhou branku přidal Pavel Hezoučký. Po pauze zkompletoval hattrick Pavel Hezoučký. Hosté pouze snížili brankou Marka Pešty. Dívčice mají náskok jednoho bodu z prvního místa na druhé Bavorovice. Týnské béčko nenavázalo na domácí výhru právě s Bavorovicemi a je deváté.

Reportáž

Bavorovice doma udolaly Nové Hodějovice

Fotbalisté Bavorovic v rámci 21. kola III. třídy vyhráli nad Novými Hodějovicemi 4:2. Domácí poslal v první půli do vedení Martin Růžička a dvěma góly Sváťa Vokurka, ale ještě do pauzy snížil Jiří Trachta. Těsně po začátku druhé půle navýšil vedení domácích David Přemil. Konečné slovo měl dvanáct minut před koncem znovu Jiří Trachta. Hostující útočník se trefil podruhé v zápase, ale zdramatizování výsledku to nepřineslo.

30.04.2024 17:37 0

NEJ VÍKENDU: To tu ještě nebylo! V 19. minutě vedli 5:0, nakonec prohráli 5:6!

30.04.2024 17:21 0

Dokážete i vy správně natipovat celé kolo?

30.04.2024 16:57 0

TOP FOTKY TÝDNE: Chlapi, co myslíte, zvedne se ještě?

30.04.2024 16:18 0

Víkend utekl jako voda a kromě sluníčka byl také plný radosti, nadšení fanoušků, hlavně těch nejmenších, ale i zranění a dohadů s rozhodčími - no, nechceme radit, ale tyhle spory nikdy nedopadají dobře! A v případě, že jste ještě nikdy nebyli svědkem dokonalého vyklidnění na hřišti formou meditace, naše dnešní galerie by Vám neměla uniknout...

29.04.2024 21:42 0

Sestava kola je po týdnu znovu tady a v ní dalších jedenáct hráčů, který ve víkendovém kole oslnili nejvíce. Z rozestavení 3-4-3 je patrné, že nejvíce zářily ofenzivní hvězdy, ale ani obránci s brankařem se nenechali zahanbit, bohužel utkání Nové Hrady - Mokré se neodehrálo, takže sestavu budeme muset o tyto hráče ochudit. Pro svého favorita můžete hlasovat až do středečního poledne, kdy bude hlasování ukončeno a s vítězem bude v nadcházejících dnech opět zveřejněn rozhovor!

Reportáž

Rezerva Olympie porazila Bavorovice, které tak přišly o první místo

Týn nad Vltavou - Stejně jako v Nových Hradech, tak ani do Týna nepřijel pan rozhodčí. Obě mužstva ale souhlasila s náhradou a utkání se tak nakonec odehrálo. Fotbalisté rezervy Olympie posíleni o několik hráčů z "A" týmu ve 20. kole III. třídy zvítězili nad Bavorovicemi 3:2, které tak přišly o první místo v tabulce. Týn po Mokrým obral na jaře o body i druhého favorita.

Reportáž

Dívčice v utkání 20. kola III. třídy daly zapomenout na prohrané podzimní utkání a spravily si chuť. Na lišovské půdě totiž zdolaly domácí mužstvo 4:0 a díky této výhře se navíc posunuly do čela tabulky, vedoucí Bavorovice totiž prohrály v Týně. Lišovská rezerva prohrála podruhé za sebou a už se musí koukat pod sebe.

Reportáž

Rozjeté Čtyři Dvory nedaly doma šanci Kamennému Újezdu

Fotbalisté rezervního týmu Čtyř Dvorů ve 20. kole III. třídy pokračují ve skvělých jarních výkonech a ani na domácí půdě nezaváhali. V prvním poločase se dvakrát trefil Matěj Fürst, na kterého navázali Lukáš Zvánovec a David Vančura. Ve druhé půli už jen kosmeticky upravil skóre hostující Jakub Rožboud. Čtyrák na jaře zvítězil popáté v řadě a v tabulce si upevnil páté místo.

Reportáž

Lipí uspělo podruhé v řadě, Chrášťanům nadělilo čtyřku

Fotbalisté Lipí v utkání 20. kola III. třídy zvítězili na půdě Chrášťan v poměru 4:1. Hosty poslal do vedení Tomáš Tengl. Do poločasu navýšil vedení ještě Ondřej Wegenkittl a János Fejér. Ve druhé půli se podruhé v utkání prosadil kapitán Wegenkittl. V 64. minutě kosmeticky upravil skóre z penalty domácí Jiří Klička. Lipíčko tak na jaře naplno bodovalo podruhé v řadě, naopak Chrášťany v jarní části ještě nevyhrály.

Reportáž

Hodějovicím nestačilo proti rezervě Mladého dvougólové vedení a v posledních minutách zachraňovaly bod

Fotbalisté Nových Hodějovic remizovali ve 20. kole III. třídy s béčkem Mladého 3:3. Domácí po poločase vedli o dva góly poté, co se trefili David Stěcha a Jiří Trachta. Po hodině hry snížil Miloš Schuster a tři minuty na to vyrovnal Jiří Vítek, který dokonce druhou brankou dal hostům vedení. V 86. minutě ale zařídil dělbu bodů svým druhým gólem David Štěcha.

Reportáž

Utkání Úsilného a rezervy Boršova se nedohrálo

Fotbalisté Úsilného v rámci 20. kola III. třídy porazili na domácím hřišti rezervu Boršova vysoko 9:0. Utkání se ale za tohoto stavu předčasně ukončilo, hosté totiž přijeli pouze v jedenácti hráčích. Uvidíme v týdnu jaké padne rozhodnutí u OFS.

Míříte o víkendu na fotbal? Zašlete nám ze zápasu fotky nebo reportáž!

26.04.2024 13:37 0