21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Mladé doma nezaváhalo a porazilo Větřní

20

Mladé má poslední zápasy formu a potvrdilo to i proti soupeři z Větřního.

Samotný zápas nenabídl moc hezkého fotbalu. Domácí tým využil dokonale domácího prostředí. Do vedení se Mladé dostalo ještě během prvního poločasu, když se prosadil Michal Blažek. Chvíli na to vstřelil branku na 2:0 Tomáš Linhart. Domácí tým druhý poločas nedopustil žádne drama a dovedl zápas ke třem bodů. Výhrou se Mladé dostalo na pěkných 28 bodů. Větřní má bodů 17 a už by potřebovalo bodovat.

SK Mladé
Vojtěch Moudrý (kapitán):

SK Větřní
Tomáš Hromada (hráč): K zápasu v Mladém jsme odjíždeli se 4 dorostenci, kterým patří velké díky a také pochvala, protože herně nepropadli a naopak mile překvapili. Samotný zapas moc fotbalové krásy nenabídl. Hřiště byla jedna velká katastrofa a tak to bylo nakopávání z obou stran, které více vyhovovalo domácím, kvůli jejich urostlejším hráčům.