24.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

Kuřim deklasovala Bosonohy

15. D. Koreň , 26. V. Bárta , 29. V. Čech , 34. V. Bárta , 43. D. Koreň , 58. A. Rolinek , 75. M. Malý
4

V Bosonohách se diváci bavili. Vedoucí Kuřim nadělila domácím sedm branek.

Gólovou kanonádu odstartoval v 15. minutě Denis Kořeň krásnou střelou zpoza vápna, 0:1. Z rohového kopu se v zápětí prosadil kapitán Bárta, 0:2. Po rychlém protiútoku se trefil krásnou přízemní střelou Čech, 0:3. Svůj druhý gól přidal po dalším rohu Bárta, 0:4. Gólový účet první půle uzavřel opět Denis Koreň, 0:5.

V druhé půli se tempo trochu uklidnilo i tak skóre navýšil Adam Rolinek, 0:6. Poslední branku přidal po nevídaném sprintu Martin Malý, 0:7.

REPORT: FC Kuřim

FK SK Bosonohy
Jan Šíma (trenér): Kuřim nás předčila po všech stránkách, pomohla si i góly ze standardních situací a udělila nám velkou fotbalovou nadílku.

FC Kuřim
Libor Kučera (trenér): Utkání ve kterém jsme konečně prolomili střelecké trápení z posledních zápasů. Ke kombinační hře jsme přidali i potřebnou produktivitu. Musíme kluky pochválit, že celý zápas vydrželi hrát ve tempu, bez nějaké hluché pasáže. Odměnou jim za to byly krásné fotbalové akce, kterými se prezentovali a počet branek, které jsme nastříleli.

M. Oros [-] - S. Lerch [-] , Š. Pelán [-] , D. Varga [-] , P. Táborský [-] (73. J. Šíma [-] ) , O. Osladil [-] , P. Dohnal [-] (83. P. Čoupek [-] ) , M. Tofl [-] , T. Lukšija [-] (46. J. Černý [-] ) , S. Ba [-] , K. Konečný [-]