21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Stařeč si veze výhru z Třebelovic

18

I díky povedenému začátku zápasu se podařilo hostům ze Stařeče vykrást domovský stánek  Třebelovic po výhře 5:2Host

Hosté o gól lepší

Vstup do zápasu se hráčům Stařče vydařil náramně, když se během prvních 8 minut dostali do dvoubrankového vedení 0:2 a mohli spoléhat na protiútoky Vedoucí branku vstřelil ve 4. minutě David Lorenc, na kterého navázal v 8. minutě Lukáš Ježek. Domácí se ovšem nevzdali, zatlačili hosty a zaslouženě snížili Tesařem na 1:2. I nadále se v prvním poločase hrál na jednu branku a domácí marně dobývali perfektně bránící hosty.

Hosté dotáhli zápas k výhře

Do druhého poločasu opět domácí vlétli se snahou otočit stav utkání a poté co v 50.minutě srovanali Danielem Smetanou na 2:2,  bylo otázkou času, kdy obrat dokonají. Vytvořili si několik šancí, ale bohužel se ukázalo nedáš=dostaneš. Po hrubce v obrané řadě šel sám na bránu Rostislav Ježek a s velkou dávkou štěstí vrátil hostům vedení -2:3. To domácí hráče doslova zlomilo a směrem dopředu byli naprosto nulový. Posledních patnáct minut už se utkání pouze dohrávalo a Stařeč přidala do rozhozené hry domácích další branky, o které se postarali v 77. minutě Petr Stuchlík a v 80. minutě Marek Bříza -2:5. Třebelovice tak nevyužily výhody domácího prostředí a možnost přeskočit svého soupeře v tabulce. Stařeč se tak po výhře rehabilitovala za domácí porážku z minulého kola proti Hrotovicím.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Těžká prohra. Po celé utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale bohužel se na gól příliš nadřeme a naopak lacině inkasujeme po velkých chybách.

M. Nesiba [-] - K. Tesař [-] (64. S. Michal [-] ) , D. Vala [-] (46. M. Kabelka [-] ) , D. Smetana [-] , R. Jurka [-] , M. Liška [-] (85. O. Kemsa [-] ) , J. Rakušan [-] (85. K. Veselý [-] ) , J. Jurka [-] , J. Sedláček [-] , K. Skoumal [-] , M. Máca [-]