22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Stařeč doma udolaly Blatnici

3. M. Bříza , 16. F. Strouha , 27. J. Zejda , 32. F. Strouha - 28. M. Sova , 39. Z. Eberl , 63. T. Cech
21

Fotbalisté Starče využili domácího prostředí a zvítězili nad předposlední týmem tabulky z Blatnice těsným výsledkem 4:3

Domácí o dva góly lepší

Zápas by se dal rozdělit na dvě úplně rozdílné části. V té první domácí dominovali, vytvářeli si šance, dávali góly a obrana hostí často nestíhala. Po čtvrt hodině  vedli domi 3:0 a vypadalo to na bezproblémové vítězství. Přišla však
28. minuta, centr domácích na hranici pokutového území a následná ruka hostujícího obránce s otazníkem. Nastalo reklamování domácího týmu na tuto situaci a zatímco hosté pokračovali ve hře, domácí se soustředili na přesvědčování rozhodčího. Výsledkem bylo přečíslení dva na jednoho a branka hostí.
Domácí začali  ztrácet jistotu a soupeř se dostal do zápasu. Sice domz rychle přidali čtvrtou branku, ale ještě do poločasu přišlo snížení hostů na rozdíl dvou branek a domácí se začali bát o výsledek

Hosté alespoň snížili

Domácím rázem chyběla přesnost, lepší pohyb, nebyli schopni udržet
vepředu míč a dělali chyby. Když už se dostali do slibných situací tak centry byly dlouhé nebo do prostorů, kde však chyběli domácí hráči, nebo když už se dostali do zakončení tak nebyli přesní a určité příležitosti hlavou končili nedůrazným zakončením
mimo případně pohodově v rukou brankáře. Začal se i projevovat pro některé hráče náročný víkendový program, kdy z důvodu více absencí hráli druhý zápas za sebou a také to, že někteří šli do zápasu s drobnými zraněními. Hosté využívali nakopávanými a centrovanými
míči případně i dlouhými outy výškovou převahu ve vápně, trvale byli nebezpeční a zaslouženě snížili na rozdíl jedné branky. Do poslední minuty  se domácí museli hodně obávat o výsledek a i se štěstím nakonec vítězství udrželi.

TJ Sokol Stařeč
Domácí reportér: Zápas by se dal rozdělit na dvě úplně rozdílné části. V té první jsme dominovali, vytvářeli si šance, dávali góly a obrana hostí často nestíhala. Ve druhém poločase jsme začali ztrácet jistotu a soupeř se dostal do zápasu

M. Trnka [-] - P. Stuchlík [-] , J. Uhlíř [-] , L. Ježek [-] , J. Zejda [-] , . Havlíček [-] (59. K. Janík [-] ) , F. Strouha [-] (59. M. Kaňka [-] ) , R. Ježek [-] , D. Lorenc [-] , M. Bříza [-] , M. Linhart [-] (66. M. Stonáček [-] )