23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Předín doma jasně přehrál Myslibořice

19

I zásluhou čtyř golů Filipa Dvořáka dokázali zvítězit doma fotbalisté Předína nad Myslibořicemi vysoko 7:1

Domácí o tři góly lepší

Zápas začal poměrně zostra a první šance na sebe nenechali dlouho čekat. Hned v první minutě se dostal do šance hostující Fňukal, který dostal balón za obranu, ale nájezd na Frence neproměnil. Ve druhé minutě se dostali k šanci také domácí, kdy dlouhý aut prodlužoval Dohnal, osamocený Dvořák pak míč uklidil do brány. Ve 14 minutě mohli hosté srovnat, kdy domácí brankář zasáhl při zákroku hostujícího Fňukala a byla nařízena penalta. Fňukal však svoji šanci nevyužil a penaltu kopnul nad bránu. Ve 22. minutě dostal hostující Vodička malou domů, nesoustředil se však na zpracování a míč mu projel pod nohou až za brankovou čáru. V závěru první půle domácí ještě zvýšili své vedení zásluhou Filipa Dvořáka, který až na třetí pokus překonal hostujícího Vodičku.

Domácí ještě skóre navýšili

V úvodu druhé půle domácí navýšili vedení na 4:0 opět zásluhou Dvořáka, který si dovolil mezi tři hráče a uklidil míč na zadní tyč. V 73. minutě vyslal Dvořák průnikovou přihrávkou Báňu, který si navedl na střed a snadno si s hostujícím brankářem poradil. V závěru utkání už byla hostující obrana spíše statická a domácí si mezi nimi prohazovali míče. Po jedné takové kombinaci překonal téměř osamocen hostujícího brankáře domácí kapitán Vrbka. Konečný stav domácích završil svým čtvrtým gólem Dvořák, kterého vyslal opět do ulice Babor. Hosté završili utkání v 88. minutě kdy po špatné malé domů využil šance hostující Hvězda a uzavřel tak skóre na 7:1.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Pro nás určitě důležitý zápas, i když dle výsledku to tak úplně nevypadalo. Jednoznačně rozhodl úvod utkání, kdy hosté neproměnili dvě vyložené šance a zápas by se pravděpodobně vyvíjel úplně jinak. Druhá půle už se pro nás vyvíjela vcelku poklidně, měli jsme tam řadu nepřesností ale soupeř už se do velkých šancí nedostával.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: Po vítězném středečním semifinále poháru OFS jsme zajíždí do Předína, kde jsme snad ještě nikdy nehráli. Mohl to být úplně jiný zápas, kdybychom proměnili první samostatný nájezd v zápase a penaltu, bohužel se tak nestalo a jedna chyba za druhou nás stála v konečném součtu ostudnou porážku 7:1, když jsme na konci zápasu zaznamenali alespoň čestnou trefu. Musíme tento zápas hodit za hlavu, doléčit bolístka a nachystat se na pouťový zápas příští sobotu s Třebelovicemi