18.kolo, Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B, 2023-2024

--

Domamil porazila na domácím hřišti Kouty "B"

7. P. Brus , 23. Z. Soukup , 46. Z. Soukup , 56. Z. Soukup , 62. P. Vícha , 75. T. Ferdan , 81. P. Vícha - 27. T. Tóth , 71. A. Dočekal (p.) , 72. S. Čech
8

Domamil potvrdila roli favorita a pokračuje v dobrých výkonech na domácím hřišti. Zápas nabídnul řadu šancí a gólů. Celkově padlo 10 branek.

Domamil udeřila brzy a do kabin šla v klidu

Domácí vstoupili do zápasu aktivně, z čehož pramenil i brzký gól, kdy se už v 7. minutě prosadil z přímého volného kopu Brus. Na druhou branku čekali domácí fanoušci do 23. minuty, kdy po rychlém protiútoku skóroval Soukup. O čtyři minuty později dokázaly Kouty odpovědět, kdy po chybě domácí obrany vsítil branku Tóth. První poločas se nesl v duchu řady neproměněných šancí a hra byla vyrovnaná. Po poločasové přestávce svítilo na výsledkové tabuli skóre 2:1.

Domácím vyšel i začátek druhého poločasu

Domamil dokázala navázat na dobrý výkon z prvního poločasu. Hned ve 46. minutě se podruhé v zápase trefil Soukup. O deset minut později Soukup zkompletoval hattrick a upevnil si pozici nejlepšího střelce soutěže. V 62. minutě zvyšoval na 5:1 střídající Vícha. V tu dobu domácí tým dominoval. Kouty se však ještě nadechly k odporu. Během dvou minut dokázaly vstřelit dva góly. Nejprve se po zbytečném faulu v rohu vápna prosadil z penalty Dočekal, na kterého navázal Čech - 5:3.

Domácí tým však nepřipustil obrat a svoji výhru si pojistil dalšími dvěma góly. V 75. minutě vstřelil šestý gól Domamili Ferdan. O šest minut později svým druhým gólem v zápase zpečetil výhru domácích Vícha, který zvýšil na konečných 7:3. Kouty tak odjíždí z Domamili bez bodu.

Domácí tým odehraje příští kolo v Želetavě. Kouty budou chtít ziskat body v domácím prostředí v souboji s Podhoráckem.

Autor: Ondřej Kostka

TJ Sokol Domamil
P. Polenda [-] - Z. Soukup [-] , J. Bláha [-] , T. Ferdan [-] , F. Soukup [-] , A. Soukup [-] , M. Kovář [-] (84. J. Daňhel [-] ) , A. Špinka [-] , P. Brus [-] , P. Šabatka [-] , D. Menčík [-]

SK Kouty B
D. Kostelecký [-] - T. Tóth [-] , P. Šipoš [-] , M. Chalupa [-] , A. Dočekal [-] , J. Veleba [-] , S. Čech [-] , A. Vrtal [-] , R. Klinčík [-] (82. A. Dobrovolný [-] ) , N. Vincze [-] , L. Mašek [-]

ŽK: 48. Z. Soukup , 49. T. Ferdan , 70. J. Růžička - 6. R. Klinčík , 65. M. Chalupa , 86. L. Mašek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: VALA Vladimír - SOUKUP Zdeněk (N), ZIMOLA Zdeněk (N).