0
Divizní Karlovy Vary se v prvním kole ligového poháru postavily Královu Dvoru, utkání výsledkem dopadlo dle očekávání.

Do utkání vstoupil jako favorit tým hrající ČFL, na hře to ale nebylo vůbec znát. Míč se více pohyboval na kopačkách domácí celku, ale Karlovarští si nedokázali z převahy vytvořit šanci. Když už se ke střele dostaly, tak mohl zůstat hostující brankář Krček v klidu. Za to hosté měli štěstí více, hned z první šance, a víceméně náhodné střely, se prosadil Petr Eliáš

Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Karlovy Vary dále pálily své šance a střely Králova Dvora zneškodňoval skvělý Chára. Rozhodnuto bylo až v 76. minutě, když se za obránce Pěkného dostal Tomáš Břížďal a zvýšíl na 2:0. Hned vzápětí využil rozhozené obrany buldoků Adam Hájek a rozhodl o konečném skóre 3:0.

Králův Dvůr se tak může radovat z postupu do druhého kola poháru, kde pravděpodobně narazí na některý prvoligový tým.

FC Slavia Karlovy Vary - FK Králův Dvůr 0:3 (0:1)

Branky: 38. Eliáš, 76. Břížďala, 78. Hájek

Sestava Karlových Varů: Chára "C" – Pěkný, Skala (87. Žitný), Vokáč, Királyi (68. Kalina), Hudec (78. Šupík), Maňák, Mestl, Psohlavec, Geňo, Staněk

Náhradníci: Klimov – Kalina, Merkl, Šupík, Žitný

Sestava Králova Dvora: Krček – Zelenka, Matas, Eliáš, Břížďala, Bouček, Balšánek "C", Kraus, Ježdík (81. Svoboda), Dochtor (57. Hájek), Hlinka

Náhradníci: Váca – Bican, Černý, Svoboda, Hájek

Rozhodčí: Kyncl – Plzák, Krupka