Dřenice po aktivním začátku nestačily na bojovný tým z Chroustovic, a tak v poháru berou 4. místo

0

Zkušení hráči z Dřenic si nepohlídali konec prvního poločasu, kdy hráči z Chroustovic otáčeli skóre z 1:0 na 1:2. Druhý poločas vždy dotahovali gólovou ztrátu jednoho nebo dvou gólů. Rozhodující gól na 3:5 pečetil Dostál, poté Dřenice už jen snížili stav utkání na 4:5.

Tento zápas se sehrál na neutrálním hřišti na umělé trávě v Pardubicích, kde byly k vidění i sněhové přeháňky. V tomto zápase byli favoritem hráči z Dřenic, jenže dobře naladění hráči z Chroustovic ukázali, co je v jejich silách, a tak si to nenechali líbit.

Dřenice chtěly prokázat, proč jsou favoritem a to nám ze začátku dokazovaly aktivní hrou. Do vedení šel tým Dřenic, když se po rohovém kopu prosadil exligový fotbalista Radim Holub. Stál osamocen na penaltovém puntíku a gólem hlavou nastartoval zajímavé utkání. Poté se tým Chroustovic vzchopil a do poločasu stihl skóre otočit díky Dostálovi a Bečičkovi.

Do druhého poločasu šel tým Chroustovic se zdviženou hlavou a měl fotbalově navrch, což nám dokázal Blažek společně s Dostálem, kteří dovedli outsidera do vítězného konce i přes obrovský tlak Dřenic v závěrečných minutách.

Chroustovicím tedy patří 3. místo. Hráči ukázali, že mají na to porazit kohokoliv. Za týden nám to mohou ukázat na půdě lídra okresní souteže v Načešicích, kde sehrajou první zápas druhé části sézony.

Autor: Ondřej Nepovím