Dominika Michlíčka čeká zkouška z dospělosti,týmy jeho srdce jsou Sparta Praha a Real Madrid

0

Dvacetiletý hráč měřínského céčka Dominik Michlíček bude brzy maturovat,v nedělním zápase na hřišti Strážku jeho tým vysoko prohrál,ale hlasováním našich čtenářů si vybojoval ocenění hráč kola.

Kdy jste začal hrát fotbal ?

Fotbal jsem začal hrát za TJ Jiskru Měřín, když mi bylo 7 let. K fotbalu mě přivedli kamarádi. Fotbal je v Měříně hodně oblíbený a všichni kamarádi ho hráli a já ho chtěl hrát taky.

Byl jste vyhodnocen hráčem kola, jak hodnotíte Váš nedělní zápas ?

V zápase jsme nehráli zas tak špatně, ale soupeř byl na tom technicky lépe než my. Celkem brzo jsme dostali 3 smolné góly a moc šancí jsme si v prvním poločase nevypracovali. V druhém poločase to bylo lepší a soupeře jsme dokázali dostat pod tlak. Zápas jsme nakonec prohráli 6:1.

Jak by jste popsal Vaši branku?

Branku jsem vstřelil ke konci zápasu. Vystřelil jsem z 20 metrů na branku a brankář míč vyrazil  na roh. Honza Necid kopnul pěkný míč do vápna a já ho hlavou poslal do brány. Výkon nehodnotím moc kladně, ale párkrát jsem měl i světlé chvilky.

S kým si v týmu nejvíce rozumíte?

V céčku je parádní kolektiv a rozumím si se všemi.

Jaké jsou cíle pro zbytek jarní sezony ?

Zabojovat a dostat se do středu tabulky.

Kdo je Váš trenér ?

Hrajícím trenérem je kanonýr Martin Padalík, který je skvělý trenér a je nám velkou oporou na hřišti.

Jaké máte koníčky?

Hlavně sport.

Utužujete nějak partu?

Parta se utužuje u piva a rumu. Kolektiv je velmi dobrý.

Stal jste se mužem kola, budete to mít v kabině drahé ?

Po zápase mi Pajda říkal, že musím doplnit lékárničku. Takže na příští zápas přinesu půlčana rumu.