Návod na registraci a zvolení rolí

Nevíš, jak se registrovat. Tady najdeš jednoduchý návod na registraci a zvolení rolí, které u jednotlivých klubů chceš mít.

Registrovaná sekce ti přináší možnost se aktivně zapojit a propagovat tak svůj klub na nejnavštěvovanějším místě amatérského fotbalu. Jak na to? Jednoduchý návod a foto návod přímo v galerii

 

NÁVOD NA REGISTRACI A ZVOLENÍ ROLÍ

 

1. Vše začíná registrací

 

Pokud ještě nejsi registrovaný, stačí kdekoli na webu kliknout na políčko Přihlásit. Zde se můžeš prvně registrovat a následně kdykoli přihlásit. Ve foto návodu krok 1, 2 a 3. Při první registraci nezapomeň dokončit registraci kliknutím na ověřovací link, který ti přijde na uvedený email.

 

2. Volba Můj klub

 

V záložce Můj klub si zvolíš svůj výchozí klub a role, které v klubu chceš mít. Pokud chceš mít v budoucnu na starost kartu klubu na portálu fotbalunas.cz, zvol si Administrátora klubu. Můžeš se stát i fotografem, který bude moct nahrávat fotky přímo na web bez nutnosti potvrzení redaktorem. Dále pokud zastáváš nějaké zmíněné role přímo v klubu, pak si je tady můžeš zvolit. Například jako hráč budeš mít možnost upravit svou hráčskou kartu a přidat nějaké zajímavosti o sobě.

 

3. Volba oblíbeného klubu  

Oblíbených klubů můžeš mít zvolených několik. O každého si můžeš opět zvolit role, které chceš zastávat. 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz nebo přímo zde do diskuze. Co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Můžete nám také pomoci stále zlepšovat kvalitu obsahu a článků. Jak na to? Pravidelně nám posílejte informace nebo fotky. Jednoduše a rychle pomocí Registrované sekce. S aktivní registrací se vám otevře i tipování na výsledky utkání, možnost hodnotit výkony hráčů, rozhodčích a mnoho dalšího.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Mohlo by vás zajímat