Na generálku v Mostě musí v Rakovníku rychle zapomenout

0

Most - Fotbalisty SK Rakovník v rámci generálky na jarní část přivítal divizní Most, který přes zimu posílil kádr a rozhodně bude tvrdě bojovat o záchranu v Divizi B. V dresu Mostu nastoupil například bývalý mládežnický reprezentant Patrik Lácha.

MFK Most – SK Rakovník 6:0 (3:0)

Hostům nevyšel vstup do utkání, protože ve 3‘ chybně vyběhl brankář Pešek a mostecký hráč po následném centru zakončil do odkryté branky – 1:0. V 16‘ mohlo být vyrovnáno. Do vápna hostů po akci Hamouze vnikl Pucholt, jehož střelu brankář jen vyrazil před dobíhajícího Nwoga, ale před ním na poslední chvíli míč odkopl obránce. Po půlhodině hry hosté kopali standardní situaci, ale výsledkem byl jen rychlý kontr Mostu s brankovým efektem – 2:0. Ve 39‘ domácí skórovali po rohovém kopu potřetí – 3:0. Snížení mohlo přijít vzápětí, ale P. Tvrz únik zakončil střelou vedle branky.

I druhý poločas nezačal pro rakovnické dobře. Domácí opět po rychlém brejku po rakovnické standardní situaci skórovali – 4:0. Následně měli hosté tři dobré příležitosti Nwogem, ale jeho třikrát vychytal brankář domácích. V 70‘ se domácí tým po rychlé průnikové akci středem hřiště prosadil znovu – 5:0. Pět minut před koncem Kabeleho překvapila střela z 25 metrů – 6:0. Rakovničtí odehráli týden před startem přeboru svůj nejhorší přípravný zápas.

SKR: Pešek (46. Kabele) – Vild, D. Dratva, Rohla, Severin (60. Nováček) – Čech (46. Mareš), Sklenka, R. Hamouz (60. Pucholt), Pucholt (46. Jirásek), P. Tvrz – Nwogu (65. Čech). Trenér: Libor Šíma.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.