Blíží se první ročník turnaje v malé kopané SOCCER CUP, přihlašte svůj tým!

0

Kout na Šumavě se 25. a 26. července stane dějištěm turnaje v malé kopané. Podrobnosti v článku.

TERMÍN: 25.07.2020 – 26.07.2020

MÍSTO KONÁNÍ: Kout na Šumavě (okres Domažlice)

Hřiště: 2 hřiště o rozměrech 45x25m

Povrch: Tráva

Přihlášky do turnaje: Mužstva se mohou přihlásit nejpozději do 10.07.2020. Mužstvo je v turnaji přihlášeno zaplacením startovného.

Startovné: 1500,- (v ceně startovního je občerstvení pro tým při příjezdu do areálu. Startovné je po přihlášení nevratné, pouze v případě zrušení turnaje se všem účastníkům vrací.)

Startovné je splatné na číslo účtu pořadatele, ten bude zaslán spolu s přihláškou.

Systém turnaje:  Je závislý na počtu přihlášeným mužstev. Sobota – utkání ve skupinách, Neděle – zápasy o konečné umístění. Kapacita turnaje 24 týmů.

Hrací doba:  Ve skupinách 1x 13 minut, semifinále, o 3. místo a finále 2x 10 minut.

Los turnaje:  Rozpis utkání (skupiny a časy) bude zaslán každému týmu elektronicky v týdnu před zahájením turnaje.

Ceny: Vyhlášení tří nejlepších týmů, nejlepšího brankáře, nejlepšího střelce a nejlepšího hráče

Rozhodčí: Rozhodčí Plzeňského krajského fotbalového svazu a Řídící komise Čech řídící utkání fotbalových nebo futsalových soutěží

Soupisky:  Každé mužstvo je povinno odevzdat při prezentaci soupisku mužstva se jmény a popřípadě čísly dresů. Každý hráč smí nastoupit na turnaji pouze za jedno mužstvo. Maximální počet hráčů na soupisce je 11. Hraje 5 hráčů v poli + brankář. Soupiska bude každému mužstvu zaslána elektronicky, nejpozději v týdnu konání turnaje.

Pravidla: Pravidla obdrží každý tým elektronicky nejpozději v týdnu konání turnaje.

Občerstvení: Po celou dobu turnaje a část večera bude zajištěno občerstvení v přilehlé klubové hospůdce tzn. jídlo, pití, alko i nealko nápoje.