Turnaj "Fotbal spojuje": Nová Ves po přestávce opět nadělovala

0

Stejný obraz hry a průběh přinesl druhý zápas favorita turnaje. Po prakticky vyrovnaném prvním poločase Nová Ves posílila do zbytku hry útočnou sílu a pohledné akce začala proměňovat, brankáře Voneše navíc zachraňovala několikrát i branková konstrukce. Ve druhém utkání vstoupilo vítězně do turnaje D. Bukovsko, které dokázalo otočit průběh utkání. Konec prvního a začátek druhého poločasu sice vyšel brankově hrdějovickým, na vítěznou branku F. Cihly šest minut před koncem vyrovnaného utkání už ale nestačily najít odpověď.

2. kolo:

N. Ves - Mladé 5:0 (0:0)

Branky: 55. Šulčík, 63. Jiránek, 69. Procházka, 80. F. Vávra, 87. Holý, rozhodčí: Zabilka, bez karet.

N. Ves: Vrábek - F. Vávra, Žoček, Janeček, Novák, Holý, Graman, Trejbal, Havel, Jiránek, D. Vávra, střídali: Pech, Boháč, Procházka, Šulčík, Batizal.

Mladé: Voneš - Šťastný, Moudrý, Červený, König, Šimek, Šafrata, Kočvara, Linhart, Schuster, Materna, střídali: Zemek, Pešek, Vokál, Kolář.

D. Bukovsko - Hrdějovice 3:2 (1:1)

Branky: 12. a 84. F. Cihla, 84. Holšán - 44. Filípek, 48. Babec, rozhodčí: R. Novák, ŽK: 1:0 (F. Cihla).

D. Bukovsko: Suchý - Zahradník, Dušek, Malecha, Kokeš, Podhradský, Chochol, F. Cihla, Kotyza, Bártík, Miřátský, střídali: Holšán, Maruška, J. Klika.

Hrdějovice: Boček - Lipold, M. Hondlík, Remiáš, Fišer, T. Hondlík, Hrdlička, Danda, Ridvan, Pavel, střídali: Fajtl, Babec, Studnička.