NAŠLI JSME MÍČ #15 - MÁME VÍTĚZE

0

Bylo to dlouhé, my víme, ale stejně tak to bylo napínavé až do samotného konce! Je za námi poslední kolo soutěže "Najdi míč".

Poslední kolo soutěže je za námi a vy se nyní můžete podívat, kde se míč ukryl.

V galerii naleznete poodkryté fotky a také konečné pořadí tipérů.

Bylo to opravdu nesmírně dramatické, vítězem se o jediný bod stává Michal Krč! Michal se do čela dostal teprve v předposledním kole, v posledním se mu ho povedlo uhájit a od nás se tak může těšit na poukaz v hodnotě 1500 korun na piva značky Lobkowicz, gratulujeme!

Těsně druhý, ale přesto skvělý byl také Michal Jindřišek. Prvenství mu uniklo o pouhý jeden jediný bod, příliš zoufat však nemusí. I na něj totiž čeká odměna, konkrétně poukaz v hodnotě 500 korun na piva značky Lobkowicz. Michale, gratulujeme.

Na třetím místě se umístil Petr Bajer, který zaostal za první místem o 3 body, za Michalem Jindřiškem pak za body 2. Smůlou pro Petra byl podle nás zejména fakt, že vynechal hned 2. kolo soutěže, kde mohl nasbírat právě ty body, které by mu pomohly k vítězství. A jelikož vynechal toto kolo, nemohl být zařazen ani do losování o poukaz za vytrvalost. Tedy by měl být bez ceny. Nám se však jeho výkon líbil, zejména proto, že se dlouho držel na špici i přesto, že měl odehráno o jedno kolo méně. A tak jsme se rozhodli odměnit jej taktéž 500 korunovým poukazem, který původně v soutěži být neměl. Petře, gratulujeme.

Správně tušíte že zbývá rozdat ještě jeden poukaz. Losovali jsme ze všech soutěžících, kteří se zapojili do všech 15 soutěžních kol. Těmi nakonec byli pouze Michal Krč, Michal Jindřišek a Jaromír Sajdok. A právě Jaromír Sajdok, který se celkově umístil na čtvrté pozici, je za svou vytrvalost a snahu odměněn taktéž poukazem v hodnotě 500 korun na piva značky Lobkowicz! I tobě, Jardo, gratulujeme.

"Kolo štěstí" z losování poukazu naleznete v komentářích k facebookového příspěvku, na který se dostanete kliknutím zde.

Patří se vám všem poděkovat za účast v soutěži, věříme, že vás bavila a kdo ví, třeba si to někdy zopakujeme.

Výhercům ještě jednou gratulujeme, s výhrou je budeme brzy kontaktovat na e-mailové adrese, kterou jste zadali při registraci k fotbalunas.cz.