Střelecká nálada na straně Žatce

0

Po dnešním zápase si Klinec Petr zpravil chuť, když jeho tým přejel FK Lovosice 5:1

Včerejší demolice ze strany domácího Žatce, se zastavila u pátého golů, i když hosté šli ve 23. minutě do vedení po Víta Jakubíčka a zdálo se, že půjde o vyrovnaný zápas. Proti byl již zmiňovaný Petr Klínec, který vstřelil první gól domácích ve 38. minutě zápasu. Do konce prvního poločasu rozvlnil síť také bratr Petra Filip Klínec a stav utkání byl náhle příznivější pro domácí. Utkání se do konce prvního poločasu tak nějak více méně jenom doťukávalo a trenéři už vymýšleli, jaký dají signál hráčům v kabině během přestávky. Je tu druhý poločas a aktivněji do něj vstoupili hráči Lovosic, když si vytvořili mnoho šancí, ale žádná neskončila za zády brankáře. Vzápětí Lovosice neproměňují z protiútoku a školáčky faulujou, až to vyvrcholí v 50. minutě, kde rozhodčí tasil červenou kartu. Ta směřuje na adresu Víta Kozla, pro kterého zápas skončil. Tento moment zápasu byl nejspíš klíčový. Domácí se z toho už nedokázali vzpamatovat a domácí celek nasázel tři branky během 8 minut. V 67. Pinkr Petr, v 69. po druhé v zápase Klínec Petr a na konečných 5:1 upravil Klíč Pavel. ,,Musím konstatovat, že zápasem nejsme vůbec, ale vůbec spokojeni‘‘ smutně vyřekl hlavní trenér Lovosic Podrazil Roman.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.