NEJ VÍKENDU: Prohrávali deset minut před koncem o čtyři branky. Přesto vybojovali remízu!

0

Co zajímavého se událo o víkendu na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je za víkend králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou

DEBAKLY VÍKENDU

DOMA:

18:0 MSK Trmice B - TJ Skorotice (III. třída Ústí nad Labem)

VENKU:

2:14 TJ DUBINA Větřkovice - TJ Sokol Slavkov B (III. třída Opava)

PŘESTŘELKY VÍKENDU

Sebuzín B hrál s Velkých Chvojnem (III. třída Ústí nad Labem). Zápas skončil remízou 6:6, zajímavostí bylo, že domácí v 89. minutě dali vedoucí gól, Chvojno ale ještě zvládlo vyrovnat.

Rezerva Příkosic vyzvala doma Sokol Dobřív B a vyhrála 9:5. Hosté přitom po půli vedli 3:1.

Miřetice B poměřily síly s Ostředkem. Domácí ještě na startu 79. minuty vedli 5:1, Ostředek pak předvedl parádní stíhací jízdu a v 92. minutě srovnal na 5:5.

STŘELEC VÍKENDU -  7 BRANEK

Hostín porazil Uhy o 12 gólů a hned sedm z nich nasázel Daniel Frank

DVOJČATA V AKCI

Tohle se povedlo. Za Mirošovice totiž při výhře nastříleli hattrick oba bratři - dvojčata Michal a Karel Tomek.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU - 770 diváků

Divizní derby mezi Humpolcem a Speřicemi táhne. Domácí těžili z povedeného úvodu, Humpolec vyhrál jasně 3:0.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.