NEJ VÍKENDU: Nejlepší střelec tentokrát skóroval rovnou devětkrát! Přeštice postoupily s neuvěřitelným skóre 190:5

0

Co zajímavého se událo o víkendu na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je za víkend králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DIVOČINA VÍKENDU:

V této kategorii tentokrát zmíníme zápas Netolic a Strunkovic v I.A třídě Jihočeského kraje. V galerii si můžete prohlédnout fotky, ze kterých je znát, jak vypjaté momenty sudí musel řešit. Nakonec tasil červenou kartu třikrát.

DEBAKLY VÍKENDU

DOMA:

16:0 SK Kazín/Dolní Mokropsy B - SK Meteor Libeř (Praha - západ | III. třída sk. A)

16:0 TJ Přeštice - SK Hradec 1946 B (Plzeň - Jih | III. třída sk. B)

VENKU:

1:17 OK ENDECO Zdejcina - Srbsko (Beroun | IV. třída sk. A)

1:17 FK Opabrum - SK Komárov (Opava | III. třída sk. B)

0:16 TJ Sokol Dědice - TJ Lysovice (Vyškov | III. třída sk. A)

PŘESTŘELKY VÍKENDU

Béčku Kamenného Újezdu proti rezervě Čtyř Dvorů se povedlo otočit ve druhé půli zápas z 2:5 na 6:5, zvládl to v rozmezí 14 minut.

Čtyřgólové manko dohnala Žulová proti Oskavě, byla z toho remíza 6:6.

Ještě gólově bohatší remíza se zrodila na hřišti Říčan B. Hostující Struhařov předvedl mohutný finiš, díky brankám v posledních minutách srovnal na 7:7. Domácí tak vyhráli až na penalty 8:7p.

STŘELEC VÍKENDU -  9 BRANEK

David Novák zůstal jen jednu trefu od hranice deseti gólů v zápase! Za Červené Janovice se trefil devětkrát při výhře 16:1. Zajímavostí je, že v 58. minutě byl vystřídán a hosté už se poté ani jednou netrefili.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU - 729 diváků

Na stadionek do Kravař přišlo na utkání proti TJ Sokol Kozmice (I.A třída) více než 700 fanoušků!

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.