NEJ SEZÓNY: Jaké byly největší debakly roku a kolik branek za zápas bylo maximem?

0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celé sezóny ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za sezónu 2022/23!

TOP 5 DEBAKLŮ ROKU:

1. FK ROBSTAV Přeštice B - TJ Keramika Chlumčany (I.A Plzeňský kraj) 0:27

2. SK Nemanice - FK METEOR Tábor (Jihočeský | 1.A třída sk. B) 0:25

3. – 4. FK Rašovice - Tatran Klášterecká Jeseň (OP Chomutov) 23:0

3. – 4. Spartak Hluk B - TJ Družstevník Popovice (Uherské Hradiště | III. třída) 23:0

5. Přeštice - Ptenín (Plzeň - Jih | III. třída sk. B) 21:0

NEJVÍCE BRANEK STŘELCE V JEDNOM ZÁPASE - 10

V podzimní části sezóny zaznamenali desetigólový zápas hned čtyři hráči.

JAN PAVLÍK z Přeštic se desetkrát prosadil do sítě Ptenína.

LUKÁŠ KUNA pomohl k debaklu Hranic B, za Kynžvart v utkání taktéž nasázel hned deset gólů!

ONDŘEJ ŠTĚPÁN z Miskovic se desetigólovou měrou zasloužil ve IV. třídě Kutné Hory o výhru 14:2.

A tento obdivuhodný výkon se povedl i JINDŘICHU KORDÍKOVI z týmu Českého Krumlova B. V okresním přeboru nasázel 10 gólů Vyššímu Brodu (celkové skóre zápasu 17:0).

Na jaře už na desetigólový zápis dosáhl jen jeden hráč. ROBERT PRÁŠIL vstřelil deset branek v mladoboleslavské IV. třídě při výhře 11:2 za Strašnov. Díky tomu se posunul na poslední chvíli o jeden jediný gól na čelo tabulky kanonýrů soutěže.

OBRAT ROKU

Utkání mezi TJ Prazdroj Plzeň B a TJ Sokol Město Touškov B nabídlo fantastický zvrat. Hosté v 80. minutě zvýšili na 4:1 a asi už nikdo netipoval, že by Prazdroj mohl Touškov ještě pozlobit. Jenomže domácí předvedli něco nevídaného. Hned v 81. minutě snížili Vachovcem, stejný hráč se trefil i o minutu později a v 84. minutě srovnal z penalty stav kdo jiný než Michal Vachovec. Ten tak docílil čistého hattricku během čtyř minut! Domácí byli v euforii a nakonec rozhodli o své výhře 5:4 v 89. minutě, hostující Sokol mohl jen nevěřícně kroutit hlavou, co že se to v posledních deseti minutách zápasu vlastně stalo.

NÁVŠTĚVY ROKU

985 diváků

V Krnově první kolo proti Olympii Bruntál táhlo. Podle zápisu přilákalo bezmála tisíc fandů! Domácí ale padli 0:1.

845 diváků

S největší pravděpodobností absolutně nejpohlednější utkání osmnáctého kola Divize A připravily celky Komárova a Hořovic. Komárov bezezbytku potvrdil roli favorita. „Hrát divizi před více jak 800 diváky je velmi příjemné,“ hodnotil komárovský Luděk Kaufman fantastickou návštěvu.

Na boj Velkého Meziříčí o udržení v MSFL přišlo 820 fanoušků.

Ale to samozřejmě nic není proti návštěvě na Žižkově, který na cestě do druhé ligy přes Domažlice doprovodilo 2747 fanoušků!

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.