NEJ VÍKENDU: Dohrávali v sedmi, přesto zvítězili! Urodila se i remíza 8:8

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

15:0 TJ Sokol Hostín - TJ Sokol Tuhaň, 15.kolo, Středočeský | Mělník | III. třída sk. B - Tuhaň patří k celkům, které v sezóně ještě nezískaly jediný bod!

VENKU

0:12 FK Opabrum - TJ Sokol Služovice, 16.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B - A aby v tom Tuhaň nebyla sama, i FK Opabrum čeká na první bod, zatím má na kontě pouze čtrnáct porážek. A ta poslední stála za to...

DIVOČINA VÍKENDU - 4 ČERVENÉ PRO JEDEN TÝM. TEN PŘESTO VYHRÁL!

TJ Hraničář Česká Kubice - TJ Start Bělá nad Radbuzou, 19.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor - Tak to je rarita! Domácí Hraničář si vyloužil od sudího postupně čtyři vyloučení - červené karty pro domácí byly uděleny v 18., 61., 65. a 90. minutě. Přesto v tabulce devátá Kubice zvítězila 2:1, v oslabení proti favoritovi, druhému celku tabulky, ani jednou neinkasovala!

STŘELEC VÍKENDU - 8 BRANEK V ZÁPASE

Michal Pán byl důležitou postavou zmíněného debaklu 15:0, trefil se totiž hned osmkrát!

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 650 diváků

FK Baník Ratíškovice - FK Mutěnice, 20.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor - Tenhle zápas přilákal davy. "Chtěli jsme se před domácími fanoušky ukázat a vyhrát, což se nám podařilo," hodnotil pro fotbalunas.cz hráč Baníku.

PŘESTŘELKA VÍKENDU

6:5p TJ Union Děčín - SK Velký Šenov, 16.kolo, Ústecký | Děčín | Okresní přebor - Šenov vedl po prvním poločase už 3:0. Jenomže domácí si schovali na druhý poločas hned pět branek a hosté nakonec byli rádi za vyrovnání v 90. minutě z penalty. Union vyhrál po penaltách.

8:8 Sokol Vysoké Chvojno - TJ Sokol Lány na Důlku, 13.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A - Remíz s takovým skóre se za sezónu urodí opravdu jen vzácně. Chvojno vedlo po půli 5:4, pak ale Lány otočily na 8:5 ve svůj prospěch a domácí museli odpovědět. Zvládli to a vybojovali bod.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.