Hráčem 6. kola, III. třída sk. B Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 27.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Stanislav Jakubínský

32%

Stanislav Jakubínský - Navrátilec, který hostoval v Kněžmostě se rozhodl předčasně vrátit a dobře udělal. Dvěma góly v prvním poločase se stal hlavní postavou zápasu se Strašnovem. Anketu ovládl s celkovým počtem 32% hlasů.

2. Petr Veverka 20%
3. Ondřej Šťastný 13%

0

2. místo:Petr Veverka (Horky nad Jizerou) - Záložník Horek vstřelil rozhodující branku v důležitém zápase s Jabkenicemi a jeho tým se tak dostal ze sestupových vod.

3. místo: Ondřej Šťastný (Sokol Jabkenice) - Hráč Jabkenic zaskočil Horky a vstřelenou brankou poslal Jabkenice do vedení, které jim ovšem v druhé půli nevydrželo a nakonec prohrály 1:2.