Hráčem 10. kola, IV. třída sk. B Nymburk, se stává...

Datum kola: 24.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Radek Topolčány

32%

Radek Topolčány (29) hraje na postu záložníka a momentálně hostuje v Košíku, avšak jeho mateřský klub jsou Dymokury, kde odehrál většinu své fotbalové kariéry. Jako hráč prošel mládežnickými výběry Městce Králové, Rožďalovic a Dymokur. V aktuální sezóně zaznamenal již tři branky. Jednu z nich zaznamenal v minulém kole na hřišti Rožďalovic B a měla hodnotu tří bodů. Za svůj výkon si zasloužil nominaci do jedenáctky kola a díky Vám zvítězil.

2. Ivo Ryšavý 29%
3. Lukáš Seifert 19%

0

Hráčem desátého kola IV. třídy skupiny B se stal Radek Topolčány (29) z Košíka. Jeho tým senzačně vyhrál na hřišti Rožďalovic 3:1 a právě tvořivý záložník zaznamenal vítězný gól utkání. Od našich čtenářů dostal dohromady 32% hlasů. Druhým v pořadí byl Ivo Ryšavý (21) z Vestce. Brankář, který zachránil tři body pro jeho tým, když chytil penaltu, Vestec vyhrál nad Záhornicema 2:1. Poslali jste mu 29% hlasů. Třetí místo vybojoval Lukáš Seifert (24) z Dlouhopolska. Obránce, který si plnil své defenzivní povinnosti na výbornou, a dokázal i vstřelit branku. I díky jeho výkonu vyhrálo Dlouhopolsko v Netřebicích 3:0. Poslali jste mu 15% hlasů.

Sledujte náš web www.fotbalunas.cz i v dalších dnech. Během čtvrtka si můžete přečíst tipy experta kola a na pátek připravujeme rozhovor právě s nejlepším hráčem desátého kola Radkem Topolčánym.