Hráčem 2. kola, 1.A třída sk. B, se stává...

Datum kola: 15.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Bohumil Mrština

37%

Bohumil Mrština nastoupil v neděli odpoledne v dresu Sokola Jedomělice k zápasu proti Viktorii Radim, v jehož závěru dvakrát potrestal otevřenost soupeřovi obrany, který se snažil smazat své jednobrankové manko z prvního poločasu, a dvěma góly v rozmezí dvaceti minut upravil konečný výsledek na 3:0.

2. Matěj Bílý 17%
3. Robert Nedvěd 15%

0

Vítězem hlasování o nejlepšího hráče uplynulého kola Sport Invest 1.A třídy se stal v poměrně vyrovnané anketě Bohumil Mrština ze Sokola Jedomělice, který si od Vás vysloužil 37% hlasů.

Na druhém místě skončil Matěj Bílý z Červených Peček, který z pozice střídajícího hráče vstřelil po pouhých čtyřech minutách pobytu na hřišti nádherný gól. Bílý přišel na hřiště v 64. minutě a poté se blýskl nádhernou střelou do šibenice, která by klidně mohla kandidovat na gól sezóny.

Kapitán Sokola Jedomělice Robert Nedvěd vstřelil v zápase proti Viktorii Radim ve 22. minutě gól, který se nakonec ukázal býti vítězný, a se ziskem 15% Vašich hlasů skončil o pouhé dvě procenta za druhým mladíčkem Matějem Bílým.

Mezi nejlepšími třemi hráči překvapivě neskončil čtyřgólový střelec Jiří Sodoma z Dobrobic B nebo Bohumil Nádeníček z Horek nad Jizerou, který v zápase proti Červeným Pečkám vstřelil hattrick. Na druhou stranu to však ukazuje, že počet vstřelených gólů neznamná vždy všechno.