Hráčem 1. kola, III. třída sk. A Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 22.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Daniel Kořínek

30%

Ocenění za nejlepší hráče 1. kola získává Daniel Kořínek z celku TJ Sokol Řepov, který od fanoušků získal celkem 30% hlasů. Daniel Kořínek se výrazným způsobem přičinil o vysokou výhru domácího Řepova 5:1 nad hosty z Kláštera. Nejprve vyrovnal na 1:1 a hned po poločase zvyšoval již na 4:1 a definitivně tím utnul snahu Klášterských se zápasem ještě něco udělat.

2. Josef Nedošetko 24%
3. Lukáš Brodský 20%

0

2.místo: Nedošetko Josef (SK Jizeran Doubrava)- Dvacetiletý hráč, který dlouho působil v Mladé Boleslavi se v zápase s Bakovem prosadil dvakrát v rozmezí deseti minut a definitivně tak rozhodl zápas.

3. místo: Brodský Lukáš (SK Kosmonosy "B")- Stabilní hráč "A" týmu byl v neděli pomoci rezervě a v zápase s Dolním Bousovem potvrdil svoje kvality. Byl velmi platný v osobních a hlavičkových soubojích a i díky němu nakonec Kosmonosy sebrali všechny tři body.