Hráčem 2. kola, III. třída sk. B Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 30.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Aleš Matyásko

27%

Aleš Matyásko (Sokol Struhy)- Gólman Struh si po čtyřech inkasovaných brankách v první zápase v tom druhém spravil chuť. Připsal si čisté konto a několika zákroky nedovolil Jabkenicím skórovat a tím zdramatizovat průběh utkání. Nejdůležitější zákrok si připsal v 38. minutě, kdy vytáhl utaženou střelu domácích na břevno. Aleš anketu vyhrál s celkovým počtem 27% hlasů.

2. Jaroslav Michal 24%
3. Jan Dobruský 15%

0

2 .místo: Jaroslav Michal (Sokol Struhy)- Kapitán týmu těsně po poločasové pauze zvýšil na 2:0 pro hostující Struhy a načal tím kanonádu, která se zastavila až na číslu pět.

3. místo: Jan Dobruský (SK Ledce)- Podruhé za sebou je Jan Dobruský v sestavě kola. Zasloužil se o to především krásným gólem z poloviny hřiště, kdy přehodil vyběhnuvšího brankáře Pěčic. Pomohlo mu také, že se jako jeden z mála obranců Ledců nezranil.