Hráčem 5. kola, 1.A třída sk. B, se stává...

Datum kola: 05.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Matěj Teslík

62%

Matěj Teslík získal téměř dvě třetiny Vašich hlasů a stal se hráčem 5. kola 1.A třídy skupiny B. Teprve devatenáctiletý Matěj Teslík se o víkendu blýskl dvěma góly, které vstřelil v rozmezí pouhých tří minut, a výrazně zdramatizoval zápas svého týmu na hřišti Poříčan. Velim sahala po cenném bodu, nakonec na něj však nedosáhla a domů odjížděla s těsnou porážkou 4:3.

2. Josef Gabčo 24%
3. Jakub Slunéčko 9%

0

Poříčany málem potopil Matěj Teslík, kterého usilovně chtěly přivést do svého týmu, nakonec ale k přestupu nedošlo a Matěj Teslík se stal hráčem pátého kola v dresu Velimi. Na druhém místě skončil Josef Gabčo, který o víkendu dvěma góly zařídil výhru Klecan nad suverénním a vedoucím celkem tabulky Brandýsem nad Labem. Klecany se radovaly po závěrečném hvizdu z vítězství 3:1.

Na třetím místě skončil trochu překvapivě Jakub Slunéčko z Viktorie Radim, který zařídil vysokou výhru svého týmu nad Červenými Pečkami. Jakub Slunéčko předvedl nevídaný střelecký výkon a do sítě soupeře nastřílel během 55 minut pět gólů. Útočník Viktorie Radim získal devět procent Vašich hlasů a skončil na pomyslném bronzovém stupínku, ačkoliv by si zasloužil být výše.