Hráčem 6. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 13.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Vojtěch Uchytil

25%

Vojtěch Uchytil není poprvé Hráčem kola. Tento primát získal již v loňské sezoně, kdy se naším hráčem stal ve 20. kole. Jak sám říká, bylo to tenkrát cennější, protože to vedlo ke 3 bodům. Tentokrát se stal vítězem ankety po prohraném domácím zápase s Jaroměřicemi. Po poločase Herálec prohrával 0:3 a trenér Bureš o přestávce promíchal sestavu. Tím se Vojtěch posunul dopředu a ve stíhací jízdě, kterou Herálec po přestávce zahájil, hrál hlavní roli. Vstřelil oba góly domácích, kteří tak sice zápas zdramatizovali, ale vyrovnat již nestihli. Jak se na úvod soutěže dívá náš Hráč kola? To a mnohé další přineseme v pátečním rozhovoru.

2. Daniel Hověz 21%
3. Tomáš Dvořák 16%

0

Čtvrtinu vašich hlasů získal a naším hráčem kola se stal Vojtěch Uchytil z Herálce! Obránce, který v zápase s Jaroměřicemi dokázal vstřelit dvě branky a zdramatizovat tak utkání, ve kterém jeho tým prohrával po prvním poločase 0:3. O čtyři procenta porazil Daniela Hověze, který ve zmiňovaném zápase naopak pomohl gólem k vítězství hostů. Ten tak získal 21 % poslaných hlasů a o pět procent porazil třetího v pořadí, bítešského střelce Tomáše Dvořáka.