Hráčem 7. kola, 1.A třída , se stává...

Datum kola: 19.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Mikuláš Heřman

35%

Bezbrankové utkání se odehrálo na hřišti Černilova, kam přijela Třebeš. Utkání dominovaly obrany a v neposlední řadě i gólmani na obou stranách. Úspěšnějším, a tím pádem i šťastnějším byl brankář Třebše Mikuláš Heřman. Ten odolával domácím střelcům celých devadesát minut, v závěru si dokonce připsal důležitý zákrok, a i díky němu dospěl zápas až do penaltového rozstřelu. Rovněž penalty zastihly v lepší formě brankáře než střelce. Více penalt zneškodnil právě Heřman, díky kterému Třebeš zvládla rozstřel v poměru 2:3 a připsala si dva body.

2. Pavel Mizerík 23%
3. Aleš Vávra 22%

0

Hlasování o hráče sedmého kola zvítězil gólman Třebše Mikuláš Heřman. Na druhém místě se umístil hráč Nepolis Pavel Mizerík. Ten nastupoval do utkání proti Bílé Třemešné v 9. minutě jako střídající hráč. Už v minutě 21. se Pavel Mizerík zapsal do zápasových statistik brankou, a přispěl tak Nepolisům ke konečné výhře 5:2. Nepolisy se v posledních kolech herně zvedají a s deseti body jsou na dvanáctém místě tabulky.

Bronzovou příčku obsadil hořický Aleš Vávra. V rámci sedmého kola cestovala Jiskra na hřiště Nového Hradce, kde se hosté předvedli ve velmi dobrém světle. Hořicím se v utkání dařila zejména střelba z dálky, což hattrickem názorně potvrdil právě Aleš Vávra. Hořice si tak připsaly výhru 1:5.