Pavel Kozelek
2023-2024
Pozice | Neuvedeno |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2022-2023 | FK Opabrum |
2021-2022 | TJ Sokol Sosnová |
2020-2021 | FK Kylešovice |
2019-2020 | FC Dolní Benešov |
2019-2020 | TJ Spartak Chuchelná |
2015-2016 | FC Dolní Benešov |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Opabrum - Komárov 0:4 (0:3) 27.04. 16:30 -
Háj B - Opabrum 15:3 (10:1) 21.04. 16:00 -
Opabrum - Služovice 0:12 (0:7) 06.04. 15:30 -
Opabrum - Oldřišov B 0:3 (0:1) 30.03. 15:30 -
Opabrum - Chlebičov B 1:7 (0:3) 21.10. 14:30 -
H.Lhota - Opabrum 10:0 (6:0) 07.10. 15:00 -
Opabrum - Chvalíkovice 0:5 (0:3) 30.09. 15:00 -
Dobroslavice - Opabrum 2:0 (2:0) 24.09. 10:00 -
Opabrum - Suché Lazce 1:7 (1:5) 16.09. 15:30 -
Opabrum - Háj B 0:7 (0:4) 02.09. 16:00 -
Raduň - Opabrum 14:1 (8:0) 27.08. 16:30 -
Služovice - Opabrum 3:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Oldřišov B - Opabrum 5:0 (3:0) 12.08. 17:00 -
Opabrum - Komárov 1:17 (0:10) 10.06. 13:00 -
Chlebičov B - Opabrum 15:1 (6:0) 04.06. 15:00 -
Opabrum - Chvalíkovice 0:2 (0:0) 20.05. 17:00 -
Opabrum - Skřipov 0:7 (0:2) 13.05. 16:30 -
H.Lhota - Opabrum 9:0 (5:0) 06.05. 16:30 -
Opabrum - Suché Lazce 0:9 (0:2) 01.04. 15:30 -
Komárov - Opabrum 11:1 (9:0) 23.10. 14:30 -
Opabrum - Háj B 1:5 (0:5) 15.10. 15:00 -
Chvalíkovice - Opabrum 7:1 (3:0) 09.10. 15:00 -
Skřipov - Opabrum 15:0 (6:0) 01.10. 15:00 -
Opabrum - H.Lhota 1:6 (0:5) 24.09. 15:30 -
P. Polom B - Opabrum zrušen -
Opabrum - Dobroslavice 0:11 (0:4) 10.09. 16:00 -
Raduň - Opabrum 9:0 (7:0) 04.09. 16:00 -
Opabrum - Služovice 1:10 (0:4) 27.08. 16:30 -
Suché Lazce - Opabrum 19:3 (11:1) 20.08. 16:30 -
Sosnová - Deštné 7:3 (1:3) 11.06. 15:30 -
Otice - Sosnová 7:2 (2:0) 16.10. 14:30 -
Vávrovice B - Sosnová 0:8 (0:2) 03.10. 15:00 -
Sosnová - Radkov 5:0 (3:0) 18.09. 15:30 -
Brumovice - Sosnová 3:2 (2:1) 11.09. 16:00 -
Stěbořice - Kylešovice 7:1 (3:1) 03.10. 15:30 -
Kylešovice - Březová 1:4 (1:3) 28.09. 17:00 -
Vřesina - Kylešovice 13:2 (4:2) 20.09. 15:00 -
Kylešovice - Vávrovice 3:4 (2:3) 12.09. 15:00 -
Štítina - Kylešovice 1:0 (1:0) 05.09. 16:30 -
Kylešovice - Litultovice 1:3 (1:2) 29.08. 13:00 -
Kylešovice - Komárov 1:2 (1:2) 22.08. 15:00 -
Bělá - D.Benešov B 4:3 (1:0) 16.08. 16:00 -
Dobroslavice - D.Benešov B 4:3 (1:2) 09.11. 13:30 -
D.Benešov B - Kozmice B 10:3 (4:1) 03.11. 14:00 -
Bohuslavice B - D.Benešov B 1:4 (1:2) 28.10. 14:00 -
D.Benešov B - Sudice 7:3 (4:0) 20.10. 14:00 -
D.Benešov B - Darkovičky B 7:0 (4:0) 06.10. 15:00 -
D.Benešov B - Štěpánkovice B 5:4 (4:2) 29.09. 15:30 -
D.Benešov B - Šilheřovice B 4:3 (3:2) 15.09. 16:00 -
D.Benešov B - Chuchelná B 1:4 (0:3) 07.09. 14:00
Posledních 50 událostí u hráče
Zápas | Minuta | Událost |
---|---|---|
69.minuta | Gól | |
78.minuta | Gól | |
52.minuta | Gól | |
90.minuta | Gól | |
69.minuta | Gól | |
47.minuta | Gól | |
90.minuta | Žlutá karta | |
69.minuta | Střídání | |
86.minuta | Žlutá karta | |
70.minuta | Gól | |
90.minuta | Gól |