Filip Demko
2023-2024
Číslo hráče | 6 |
Pozice | Neuvedeno |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2023-2024 | TJ Sokol Markvartovice |
2022-2023 | SK Beskyd Čeladná |
2022-2023 | FC Ostrava-Jih |
2020-2021 | FC Ostrava-Jih |
2019-2020 | SK Brušperk |
2018-2019 | FC Vřesina |
2017-2018 | Sport-Club Pustá Polom |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Markvartovice - Hrabová 3:0 (0:0) 21.04. 16:00 -
Markvartovice - Hať 2:2 (2:1) 07.04. 15:30 -
Vítkovice B - Markvartovice 4:1 (1:1) 31.03. 15:30 -
Záblatí - Markvartovice 2:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Hrabová - Markvartovice 1:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Markvartovice - Petřkovice 4:3 (1:2) 27.08. 16:30 -
Hať - Markvartovice 0:2 (0:2) 20.08. 16:30 -
Markvartovice - Vítkovice B 2:3 (1:0) 13.08. 17:00 -
Bystřice - Čeladná zrušen -
Čeladná - Dobratice zrušen -
Čeladná - Lučina zrušen -
B.Albrechtice - Čeladná zrušen -
Čeladná - Stonava zrušen -
Tichá - Čeladná zrušen -
Čeladná - Petrovice zrušen -
Čeladná - Libhošť zrušen -
Vítkovice B - Ostrava-Jih 0:5 (0:1) 14.08. 16:00 -
Klimkovice - Ostrava-Jih 0:3 (0:0) 18.06. 17:00 -
Ostrava-Jih - Svinov 4:0 (2:0) 11.06. 14:00 -
Šilheřovice - Ostrava-Jih 1:8 (0:2) 05.06. 17:00 -
Třebovice - Ostrava-Jih 2:1 (1:1) 21.05. 16:00 -
Ostrava-Jih - Bohuslavice 6:4 (3:1) 14.05. 14:00 -
Sl.Rychvald - Ostrava-Jih 2:3 (0:2) 07.05. 16:30 -
Záblatí - Ostrava-Jih 2:1 (1:0) 04.05. 17:30 -
Ostrava-Jih - Darkovice 6:0 (1:0) 30.04. 14:00 -
Ostrava-Jih - Strahovice 1:3 (0:2) 16.04. 14:00 -
Ostrava-Jih - Chuchelná 6:1 (3:1) 26.03. 14:00 -
Ostrava-Jih - Klimkovice 4:3 (3:1) 06.11. 14:00 -
Chuchelná - Ostrava-Jih 0:7 (0:4) 31.10. 14:30 -
Svinov - Ostrava-Jih 2:1 (1:1) 23.10. 14:30 -
Ostrava-Jih - Třebovice 3:2 (1:2) 02.10. 14:00 -
Bohuslavice - Ostrava-Jih 1:5 (0:0) 26.09. 15:30 -
Ostrava-Jih - Sl.Rychvald 1:2 (0:0) 18.09. 14:00 -
Darkovice - Ostrava-Jih 0:1 (0:0) 11.09. 16:00 -
Ostrava-Jih - Hrabová 3:3 (1:1) 04.09. 14:00 -
Strahovice - Ostrava-Jih 5:2 (1:1) 29.08. 16:00 -
Ostrava-Jih - Hať 5:1 (1:0) 21.08. 14:00 -
Ostrava-Jih - Záblatí 4:8 (1:3) 14.08. 14:00 -
Ostrava-Jih - Třebovice 3:4 (2:2) 10.10. 14:00 -
Hrabová - Ostrava-Jih 0:0 (0:0) 16.09. 17:00 -
Ostrava-Jih - Šilheřovice 3:1 (0:1) 12.09. 14:00 -
Ostrava-Jih - Strahovice 1:1 (1:0) 05.09. 14:00 -
Kozmice - Ostrava-Jih 3:1 (1:1) 30.08. 17:00 -
Brušperk - Krnov 1:1 (1:1) 09.11. 13:30 -
Háj - Brušperk 2:1 (0:0) 02.11. 14:00 -
Brušperk - Hlubina 2:0 (1:0) 26.10. 14:00 -
Český Těšín - Brušperk 4:1 (2:0) 19.10. 14:00 -
Břidličná - Brušperk 6:1 (4:0) 05.10. 15:00 -
Brušperk - Bílovec 1:3 (1:1) 28.09. 15:30 -
P. Polom - Brušperk 1:2 (0:0) 22.09. 16:00
Posledních 50 událostí u hráče
Zápas | Minuta | Událost |
---|---|---|
46.minuta | Střídání | |
72.minuta | Střídání | |
90.minuta | Žlutá karta | |
47.minuta | Žlutá karta | |
57.minuta | Žlutá karta | |
52.minuta | Žlutá karta | |
82.minuta | Střídání | |
61.minuta | Gól | |
74.minuta | Střídání | |
64.minuta | Střídání | |
46.minuta | Střídání | |
63.minuta | Střídání | |
56.minuta | Žlutá karta | |
66.minuta | Střídání | |
60.minuta | Střídání | |
57.minuta | Gól | |
46.minuta | Střídání | |
89.minuta | Gól | |
23.minuta | Střídání | |
88.minuta | Žlutá karta | |
66.minuta | Střídání | |
46.minuta | Střídání | |
52.minuta | Střídání | |
60.minuta | Střídání | |
80.minuta | Gól | |
38.minuta | Gól | |
69.minuta | Střídání | |
65.minuta | Střídání | |
78.minuta | Střídání | |
78.minuta | Střídání | |
58.minuta | Střídání | |
72.minuta | Střídání | |
65.minuta | Střídání | |
15.minuta | Gól | |
70.minuta | Střídání | |
58.minuta | Střídání | |
87.minuta | Gól | |
69.minuta | Střídání |