Šotek Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Č. Skalice - Solnice 1:0p. (0:0) 17.10. 14:30 -
Černilov - Kostelec 1:2p. (1:0) 02.10. 15:00 -
Dobruška - Rychnov 3:2p. (1:1) 25.09. 12:30 -
Kostelec - Chlumec B 3:2p. (2:1) 11.09. 16:30 -
Vrchlabí - Č. Kostelec 1:5 (1:3) 28.08. 15:00 -
Třebechovice - V.Poříčí zrušen -
Lokomotiva - Kunčice 1:3 (0:1) 12.09. 16:30 -
Třebeš - Dobruška 0:1 (0:0) 05.09. 17:00 -
Třebechovice - Náchod B 0:2 (0:1) 16.08. 17:00 -
D. Králové B - Skřivany 2:3 (1:2) 20.10. 15:30 -
Roudnice - Solnice 6:0 (2:0) 05.10. 16:00 -
Mimoň - Pěnčín 1:1 (1:0) 21.09. 16:30 -
Nepolisy - Nové Město 3:1 (2:0) 07.09. 17:00 -
Kosičky - Lípa 4:3p. (0:1) 31.08. 17:00 -
Broumov - Týniště 4:0 (3:0) 11.08. 17:00 -
Nový HK - Náchod B 2:4 (1:3) 08.06. 17:00 -
Kosičky - Opočno 9:2 (3:0) 25.05. 17:00 -
Nepolisy - Třemešná 3:4p. (1:1) 11.05. 17:00 -
Skřivany - Kocbeře 3:2 (1:2) 04.05. 17:00 -
Malšovice - Albrechtice 2:1 (1:0) 13.04. 17:00 -
Javornice - Smiřice 2:0 (1:0) 27.10. 14:30 -
Solnice - Přepychy 6:0 (3:0) 14.10. 15:30 -
Malšovice - Solnice 2:6 (1:4) 22.09. 16:30 -
D. Králové B - Nepolisy 2:1 (0:1) 08.09. 17:00 -
Přepychy - Meziměstí 2:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Kopidlno B - N. Paka B 4:6 (1:1) 10.06. 17:00 -
Skřivany - Smiřice 2:1p. (0:0) 02.06. 17:00 -
Nepolisy - Ml. Buky 3:1 (1:0) 28.04. 17:00 -
Hořice B - Milíčeves 4:5p. (2:1) 07.04. 16:30 -
Třebechovice - Předměřice 4:2 (3:0) 04.11. 14:00 -
Č. Skalice - Lípa 7:1 (4:0) 29.10. 14:30 -
Lokomotiva - Nepolisy 4:2 (1:1) 14.10. 16:00 -
Skřivany - Kocbeře 5:1 (1:1) 30.09. 16:30 -
Častolovice - Velešov 1:2p. (1:0) 09.09. 17:00 -
Malšovice - Č. Skalice 1:6 (0:4) 19.08. 17:00 -
Malšovice - D. Králové B 3:0 kont. (0:0) 10.06. 17:00 -
Smiřice - Opočno 0:1p. (0:0) 13.05. 17:00 -
Rudník - Malšovice 1:3 (0:0) 06.05. 17:00 -
V.Poříčí - Solnice 1:3 (0:2) 22.04. 17:00 -
Č. Meziříčí - Vamberk 3:1 (2:0) 08.04. 16:30 -
Police - Vamberk 7:0 (4:0) 26.03. 15:00 -
Nemyčeves - St. Paka 2:1 (1:0) 16.10. 16:00 -
Železnice B - Jičíněves 4:1 (1:0) 15.10. 16:00 -
Miletín B - Dětenice 1:5 (0:2) 01.10. 10:15 -
Žlunice - Železnice 0:3 (0:1) 17.09. 17:00 -
Chomutice - Lužany 0:1 (0:1) 03.09. 17:00 -
Jičíněves - Žlunice 0:4 (0:0) 11.06. 17:00 -
Miletín B - Libáň B 7:2 (1:2) 05.06. 14:00 -
Železnice B - Libuň 0:1p. (0:0) 13.05. 17:30 -
Nemyčeves - Žeretice 5:1 (3:1) 07.05. 17:00