Karlík Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mníšek B - Zdislava 1:0 (0:0) 21.04. 15:00 -
Višňová B - Dolní Řasnice 2:1 (1:1) 14.04. 16:30 -
Zdislava - Vratislavice B 2:1 (0:1) 13.04. 16:30 -
Hlavice - Rozstání B 1:7 (1:1) 07.04. 16:00 -
Dolní Řasnice - Vesec B 6:4 (1:4) 04.11. 14:00 -
Zdislava - Rozstání B 3:7 (3:3) 29.10. 14:00 -
H. Řasnice - Frýdlant C 0:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Mníšek B - Hlavice 2:1 (1:1) 22.10. 14:00 -
H. Řasnice - Bílý Potok 8:4 (2:3) 21.10. 15:30 -
Mníšek B - Chotyně 1:1 (0:0) 07.10. 14:00 -
Jindřichovice - Víska 1:1 (0:1) 23.09. 16:30 -
Jindřichovice - Raspenava 2:3 (1:1) 26.08. 17:00 -
Mníšek - Osečná 1:0 (0:0) 04.06. 15:00 -
Raspenava - Habartice 2:5 (2:3) 03.06. 15:00 -
Vratislavice B - Rozstání B 4:1 (4:0) 28.05. 16:00 -
Rynoltice - Višňová B 6:3 (3:0) 07.05. 14:00 -
Václavice - Vratislavice B 1:2 (0:0) 26.04. 18:00 -
Mníšek B - Bulovka 1:3 (1:3) 15.04. 17:00 -
Frýdlant B - Osečná 4:2 (3:0) 08.04. 14:00 -
JOKERS - Osečná 0:1 (0:1) 26.03. 15:00 -
Habartice - Jindřichovice 1:1 (0:1) 25.03. 13:00 -
Bulovka - Hejnice B 3:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Hejnice B - Bílý Potok 7:1 (2:0) 23.10. 15:00 -
Kr. Les - Dolní Řasnice 2:4 (1:2) 15.10. 13:30 -
Mníšek - Stráž n.N. B 5:1 (1:0) 08.10. 16:00 -
Kr. Les - Stráž n.N. B 3:1 (0:0) 28.09. 16:00 -
B. Kostel B - Mníšek 1:4 (0:1) 25.09. 16:30 -
Frýdlant C - Bulovka 4:1 (1:1) 23.09. 18:00 -
Doubí B - Kr. Les 4:2 (2:1) 11.09. 17:00 -
Hejnice B - Jindřichovice 1:1 (0:0) 04.09. 15:00 -
Dolní Řasnice - Višňová B 3:1 (2:1) 28.08. 16:00 -
Frýdlant C - Dětřichov 2:4 (1:3) 26.08. 18:00 -
Višňová B - Machnín 4:3 (1:2) 21.08. 17:00 -
Kr. Les - Jindřichovice 5:1 (1:1) 18.06. 14:00 -
Víska - Kr. Les 1:4 (0:2) 11.06. 17:00 -
Višňová B - Nové Město 3:1 (2:0) 05.06. 17:00 -
Frýdlant B - Kr. Studánka B 4:0 (2:0) 04.06. 14:00 -
Habartice - Víska 3:1 (2:0) 22.05. 15:00 -
Chotyně - Doubí B 1:6 (1:3) 21.05. 17:00 -
Doubí B - Zdislava 11:0 (5:0) 15.05. 15:00 -
Dolní Řasnice - B. Kostel B 4:2 (1:0) 14.05. 17:00 -
B. Kostel B - Osečná 3:3 (1:1) 08.05. 17:00 -
Víska - Raspenava 0:2 (0:1) 30.04. 17:00 -
Kr. Les - Mníšek B 12:0 (7:0) 30.04. 14:00 -
Frýdlant C - Jindřichovice 6:2 (0:0) 01.04. 18:00 -
Dolní Řasnice - Rozstání B 3:3 (1:2) 06.11. 14:00 -
Hejnice B - Víska 3:3 (0:2) 17.10. 15:00 -
Habartice - Kr. Les 2:4 (1:2) 16.10. 15:30 -
Rozstání B - B. Kostel B 4:5 (3:3) 10.10. 14:00 -
Mníšek - Nová Ves 2:3 (1:2) 26.09. 14:00