Pekař Eduard
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Král. Poříčí - Chodov 2:2 (0:0) 13.04. 16:30 -
Trutnov - Dobrovice 0:0 (0:0) 07.04. 16:30 -
Chomutov - Č. Brod 2:0 (0:0) 23.03. 10:15 -
Kladno - Neratovice 4:0 (1:0) 09.03. 10:15 -
Admira B - Č. Brod 0:2 (0:2) 05.11. 14:00 -
Štětí - Louny 2:1 (2:0) 14.10. 10:15 -
Meteor - Hv. Cheb 4:0 (1:0) 08.10. 10:15 -
Hřebeč - Březová 2:2 (1:0) 02.09. 10:15 -
Domažlice B - Komárov 2:1 (0:1) 19.08. 10:30 -
Chomutov - Hv. Cheb 3:0 (2:0) 05.08. 10:15 -
Hlinsko - Trutnov 3:1 (3:1) 28.05. 17:00 -
Louny - Kosmonosy 0:5 (0:3) 30.04. 17:00 -
Štětí - Č. Brod 2:0 (1:0) 15.04. 10:15 -
Kladno - Neratovice 2:0 (0:0) 11.03. 10:15 -
Pardubice B - Živanice 0:2 (0:0) 12.11. 13:00 -
Boleslav B - Zápy 0:0 (0:0) 30.10. 10:15 -
Kolín - Žižkov 2:2 (2:0) 08.10. 10:30 -
Ústí - Brozany 0:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Neratovice - Libiš 2:1 (0:1) 10.09. 10:15 -
Motorlet - K. Vary 1:0 (1:0) 13.08. 10:15 -
Vltavín - Domažlice 1:2 (0:1) 06.08. 10:15 -
Brozany - Živanice 1:3 (1:1) 11.06. 17:00 -
Admira - Povltavská FA 2:1 (0:0) 04.06. 10:15 -
Benešov - Příbram B 5:1 (3:0) 14.05. 10:15 -
Chlumec - Pardubice B 2:0 (2:0) 01.05. 10:15 -
Teplice B - Velvary 3:1 (2:0) 10.04. 11:00 -
Hostouň - Plzeň B 2:1 (1:1) 20.03. 14:00 -
Boleslav B - Zápy 4:0 (2:0) 23.10. 10:15 -
Horky - Benátky 1:0 (1:0) 28.09. 15:30 -
Brozany - Velvary 2:2 (1:2) 05.09. 17:00 -
Náchod - Horky 0:1 (0:1) 14.08. 17:00 -
Brandýs n.L. - Ostrov 4:2 (1:1) 10.10. 10:15 -
Souš - Brandýs n.L. 3:2p. (2:1) 19.09. 16:00 -
Trutnov - D. Králové 1:3 (0:1) 29.08. 17:00 -
Čáslav - Hlinsko 2:1p. (0:1) 08.03. 14:30 -
Mýto - D. Králové 4:1 (2:0) 02.11. 14:00 -
Brandýs n.L. - Louny 0:4 (0:1) 12.10. 10:15 -
Trutnov - Nymburk 2:1 (0:0) 28.09. 16:00 -
Sedlčany - Hv. Cheb 2:1 (1:0) 01.09. 17:00 -
Čáslav - Libiš 3:1 (2:0) 18.08. 17:00 -
Neratovice - Most 1:3 (1:1) 25.05. 10:15 -
Brandýs n.L. - Motorlet 0:2 (0:1) 04.05. 10:15 -
Trutnov - Kolín 1:2 (1:0) 23.04. 17:30 -
Souš - Zbuzany 3:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Náchod - Slatiňany 4:1 (3:0) 06.10. 16:00 -
Kladno - Most 2:0 (2:0) 08.09. 10:15 -
Souš - Tn Rakovník 3:2 (1:1) 17.08. 18:00 -
Sedlčany - Březová 3:1 (0:0) 15.06. 18:00 -
Velvary - Louny 2:1 (0:1) 13.06. 18:00 -
Velvary - Nový Bor 3:0 (2:0) 12.05. 17:00